شهردار سئول گزارش از دست رفته خود را تلفن, جستجو, در جریان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شهردار و کره جنوبی در سئول پایتخت گزارش شده است که گم شده و پلیس در حال جستجو برای او در روز پنج شنبه.

افسران پلیس گفت: آنها به دنبال شهردار پارک برنده-به زودی در سئول Sungbuk محله که در آن سیگنال تلفن همراه گذشته شناسایی شده است. گفتند پارک تلفن همراه بود که در حال حاضر خاموش است.

دختر خود را به نام پلیس صبح روز پنج شنبه و گفت: پدر او بوده است و حساب نشده برای افسران پلیس گفت: در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با رسانه ها در این موضوع است.

آنها به هیچ جزئیات بیشتر. اما Yonhap news agency, گزارش, پارک, دختر پلیس گفت که پدرش چپ “را مانند” پیام قبل از خروج از خانه خود را در اوایل روز شنبه.

Yonhap گفت: ماموران هواپیماهای بدون سرنشین و سگ های پلیس شده اند بسیج برای پارک جستجو.

Kim Ji-داداش رسمی از Seoul Metropolitan Government تایید کرد که پارک را نشان نداد تا برای کار در روز پنج شنبه به دلیل نامشخص دلایل و لغو همه برنامه از جمله دیدار با ریاست جمهوری رسمی در سئول شهرستان سالن ،

دیرین فعال مدنی و وکیل حقوق بشر پارک انتخاب شد به عنوان شهردار سئول در سال 2011 تبدیل شد و این شهر اولین شهردار به رای به یک سوم مدت در ماه ژوئن سال گذشته است. یک عضو از رئیس جمهور مون جائه در حزب دموکرات لیبرال پارک در نظر گرفته شده است بالقوه ریاست جمهوری امیدوار برای لیبرال ها در سال 2022 انتخابات است.

پارک بیشتر حفظ خود را فعال رنگ به عنوان شهردار انتقاد از آنچه که او به عنوان توضیح داده شده در این کشور در حال رشد نابرابری های اجتماعی و اقتصادی و به طور سنتی فاسد روابط بین کسب و کارهای بزرگ و سیاستمداران است.

در بخش قبلی از نظر پارک تاسیس خود را به عنوان یک حریف شدید از سابق محافظه کار رئیس جمهور Park Geun-hye و آشکارا به حمایت از میلیون ها نفر از افرادی که آب گرفتگی در خیابان های شهر در اواخر سال 2016 و 2017, تماس برای فردی گری بیش از یک رسوایی فساد.

Park Geun-hye بود به طور رسمی از حذف در مارس 2017 و در حال حاضر در خدمت یک دهه حبس در رشوه خواری و اتهامات دیگر.

سئول شهر با 10 میلیون نفر بوده است جدید کانون شیوع کروناویروس در کره جنوبی پس از این کشور آسیایی کاسته آن سفت و سخت اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است. مقامات در حال تلاش برای ردیابی تماس های میان موج در موارد مربوط به کاباره ها, کلیسا, خدمات, بزرگ, تجارت الکترونیکی, انبار و درب-به-درب فروشندگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>