سالمندان مانند Rani انگیزه بازیکنان جوان در طول حبس در SAI Bangaluru:…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جوان هندی زنان هاکی مهاجم تیم Lalremsiami می گوید کاپیتان Rani Rampal و معاون Savita Punia نقش بزرگ در نگه داشتن بازیکنان با انگیزه در طول بیش از دو و نیم ماه حبس در SAI جنوب مرکز در بنگلور با توجه به کروناویروس-مجبور مستند.

Lalremsiami یکی از جوانترین اعضای هندی زنان تیم هاکی ارشد گفت: بازیکنان مانند Rani و Savita نگه داشته و روحیه بازیکنان بالا در طول مستند.

“اگر نه این بود که برای سالمندان در این تیم خواهم Rani و Savita که نقش زیادی در ما نگه داشتن جوانان با انگیزه آن را دشوار است برای ما به صرف بسیاری از روز در اتاق های خوابگاه با سختی هر گونه فعالیت غیر از برخی از تمرینات تناسب اندام در اتاق ما” گفت: Lalremsiami که شد از Mizoram.

Lalremsiami, سلیما بدو Rajwinder Kaur و Sharmila برخی از کسانی که تازه به زنان هاکی تیم راه اندازی و صعود تا رتبه سرعت با ستوده اجرای برنامه در صحنه بین المللی است.

“زمانی که سای رفت و به یک مستند در اواسط ماه مارس ما (جوانان) هرگز درک وخامت اوضاع اما به دنبال قوانین نمی خواهید در خارج از محوطه دانشگاه. این تنها زمانی بود که ما با حضور مختصر بحث/ارائه شده توسط یک تیم از پزشکان که توضیح داده شده در مورد این بیماری همه گیر است که ما متوجه آن یک مسئله جدی است و ما باید هوشیار تمام وقت,” او گفت:. “سالمندان نیز صحبت ما در مورد وضعیت و ما را تشویق به صحبت کردن اگر ما تا به حال هر گونه مسائل است.”

Lalremsiami گفت: رئیس مربی Sjoerd Marijne و مشاور علمی Wayne Lombard به طور مداوم بررسی بر روی بازیکنان و تضمین است که آنها به خوبی انجام شد.

“اما ارشد بازیکنان رفت از راه خود را برای کمک به ما و اطمینان حاصل شود ما احساس نمی صفحه اصلی بیمار است. آنها خواهد ما را مشغول نگه دارید با داستان های خود را در تیم ها و تجارب از المپیک ریو. این داستان الهام بخش من برای بازی با هند در بازی های المپیک است.”

Lalremsiami در حال حاضر در نهادی قرنطینه در خانه خود در شهر کلسیب در Mizoram پس از یک ماه استراحت داده شده توسط هاکی هند اوایل این ماه.

“در ابتدا من تا به حال تصمیم به رفتن به خانه به دلیل 21-بعد نهادی قرنطینه که اجباری است که در هر ایالت قوانین. اما از آن شده است بیش از چهار ماه از من از مادر و بقیه خانواده. من واقعا کشیده شده نسبت به دیدن آنها چون ما بازگشت به سای مرکز بنگالور در 19 ژوئیه تمرکز من تنها بر روی, هاکی,” او گفت:.

“DC (منطقه گردآورنده) تضمین کرده من یک اقامت راحت در قرنطینه و آنها را در من هر روز. من خیلی خدا را شکر به دولت برای نشان دادن خیلی مراقبت و نگرانی. این احساس خوبی به پشت در خانه من دولت است.”

این تیم را دوباره در SAI, بنگلور, در جولای 19.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>