ارشد سازمان ملل پرش پاکستان بازدید و با استناد به پرواز شماره

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دریافتی رئیس جمهور از مجمع عمومی سازمان ملل متحد یکشنبه اعلام کرد که او به تعویق انداختن برنامه ریزی یک سفر به پاکستان “با توجه به برخی از ویژگی های پرواز مشکلات است.”

ترکیه دیپلمات Volkan Bozkir از رئيس جمهور انتخاب شد 75 جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ماه گذشته و برنامه ریزی برای ورود به اسلام آباد در روز یکشنبه.

اما در یک پست توییتر گفت: در سفر خود به پاکستان سرمایه خواهد باید صبر کنید.

وزیر امور خارجه پاکستان شاه محمود قریشی توییتی در پاسخ به Bozkir که “من مشتاقانه منتظر استقبال از شما را به پاکستان به زودی به صورت سازنده و پربار مراجعه کنید.”

یک روز قبل از آن خیلی خوشحال قریشی در حالی که اعلام این دیدار امیدوار بود او را به بحث در مورد طیف وسیعی از مسائل با Bozkir.

پاکستان و هند مبارزه کرده اند را سه جنگ بر منطقه مورد مناقشه پس از به دست آوردن استقلال خود از حکومت بریتانیا در سال 1947. دو طرف اغلب تبادل آتش در کشمیر ایجاد نیروهای نظامی و غیر نظامی و تلفات در هر دو طرف.

پاکستان می خواهد سازمان ملل به نقش خود در حل و فصل مسئله کشمیر تحت آن قطعنامه با اجازه دادن به مردم ساکن در منطقه هیمالیا به تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهند به ادغام با هند با پاکستان و یا اینکه آیا آنها ترجیح می دهند استقلال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>