“دیدن سیاه و سفید’: نواک جوکوویچ در نظر گرفته شده ترک در سال 2010

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهان شماره یک نواک جوکوویچ نشان داد که چگونه او در نظر گرفته ترک تنیس در سال 2010 به عنوان او تلاش می کرد در برابر رقبای بزرگی راجر فدرر و رافائل نادال. 32 ساله بود رتبه سوم را در جهان و تا به حال برداشته اولین گرند اسلم در سال 2008 استرالیا باز می شود. اما او فرو شد به اعماق ناامیدی در سال 2010 پس از اجازه دادن به یک مجموعه منجر لغزش در باز فرانسه در یک چهارم نهایی جام جهانی برابر اتریش یورگن sd times.

“این شکست بود که واقعا دشوار است برای من احساسی” صرب گفت: در مصاحبه با Sky Sports Italia. “گریه کردم بعد از اینکه زدم. این یک لحظه بد, من می خواستم به ترک تنیس به خاطر من همه چیز را دیدم ، “من تا به حال برنده در استرالیا در سال 2008 من شماره سه در جهان, اما من خوشحال است.

“من می دانستم که من می تواند انجام دهد اما من از دست رفته مهم تر از مسابقات در برابر فدرر و نادال.” این sd times شکست ثابت به یک نقطه عطف است. “از آن لحظه من احساس آزاد” گفت: جوکوویچ.”آن را در زمان خاموش فشار شروع کردم به بازی بیشتر به شدت در اینجا بود که نقطه عطف است.”

در سال 2011 جوکوویچ برنده سه گرند اسلم و در حال حاضر در مجموع از 17-سه نفر از فدرر تمام وقت مردان و ضبط و دو کمتر از نادال. جوکوویچ گفت: او مشتاق به بازگشت به تنیس در حال حاضر به حالت تعلیق در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“رسما آن را در 13 ژوئیه بسیاری می گویند که ما به سختی شروع دوباره در آن تاریخ گفت:” جوکوویچ بود که در یک 18-0 رگه برنده در سال 2020 زمانی که ورزش را به توقف آمد در اواسط ماه مارس. که اجرا شامل یک رکورد هشتم استرالیا عنوان شده است.

“برای ما بازیکنان تنیس این مهم است که به وضوح در تقویم. “در ابتدا من کمی خالی و در سردرگمی من فاقد وضوح است.

“برای من مهم است به یک روال من نمی توانم صبر کنید برای یک تاریخ است. من قطار هر روز در این سالن اجرا کنم در خانه من بازی با کودکان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>