دانه صنعت ترس اختلال در تامین و تولید با توجه به مستند

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Partha Sarathi Biswas | پونا | به روز شده در: 2 آوریل سال 2020 7:52:21 pm

coronavirus impact on seed industry, india lockdown impact on seed industry, covid 19 impact on business, coronavirus on india economy, indian express بذر شرکت وارد قرارداد با کوچک یا متوسط برگزاری کشاورزان که رشد خاص بذور هیبرید برای آنها. (اکسپرس عکس/بازنمودی)

جاری در سراسر کشور مستند در پی گسترش COVID-19 تحت تاثیر دانه صنعت با خودی حفظ که در دسترس بودن بذر با کیفیت بود برای رفتن به یک چالش برای کشاورزان برای آینده kharif فصل است. Dr Ram Kaundniya مدیر کل فدراسیون بذر صنعت هند (FSII) گفت: به موقع در دسترس بودن دانه از پنبه و ذرت می تواند یک نگرانی عمده برای این کشور در سال به آمده است.

این مستند آمده است در زمانی که 18,000 تومان کرور روپیه بذر صنعت تا به حال شروع به آماده شدن برای آینده kharif فصل است. بذر شرکت وارد قرارداد با کوچک یا متوسط برگزاری کشاورزان که رشد خاص بذور هیبرید برای آنها. در مورد پنبه, گل دستی گرده افشانی. پس از دانه ها تشکیل می شود به کارخانه برای فرآوری و بسته بندی.

“پنبه تولید کنندگان از شمال هند شروع کاشت زود و برای آن که دانه بسته باید به مناطق خود با 15 آوریل است. حدود 300 تن یا 90 لاخ بسته از دانه های مورد نیاز برای شمال هند اما این مستند قرار است یک سوال در حمل و نقل دانه” Kaundniya گفت. در حالی که همه کار های مربوط به دانه, تولید و حمل و نقل تلقی شده است که خدمات ضروری و بنابراین معاف از مستند کارگری و حمل و نقل به درد آورده اند به کار در دانه گیاهان به توقف سنگ زنی.

دانه تولید کنندگان گفت: کارخانه های خود روبرو هستند کمبود شدید کارگران به عنوان روستاها هستند اجازه ورود کارگران از خارج. آنها همچنین گفت: رانندگان کامیون بودند و تمایلی به مسافرت راه دور با توجه به بسته شدن جاده eateries و عدم اطمینان در مورد وعده های غذایی خود را. “منطقه جمع شده اند و صدور خاص عبور برای کارگران و رانندگان… با این حال با توجه به طبیعت بی سابقه ای از وضعیت همه چیز کمی آهسته گفت:” Kaundniya.

در مورد پنبه جدید MRP اعلام شد تنها در 23 مارس که تاخیر در روند چاپ برچسب و چسباندن آنها را در بسته دانه.

تولید ذرت دانه نیز تحت تاثیر قرار Kaundniya گفت:, و اضافه کرد که تولید متوقف شده در Telangana و آندرا پرادش است. کشاورزان در این کشورها انتخاب چوب ذرت و ارسال به دانه امکانات تولید در حیدرآباد برای خشک کردن. “…این زنجیره تامین شکسته است که منجر به cobs رو به وخامت در کیفیت” او گفت:. هند سالانه مورد نیاز برای ذرت دانه ای در حدود 1 لاخ تن اما وضعیت حال حاضر مطرح است نگرانی های جدی بر کیفیت دانه.

اختلال در خدمات بندری و تعلیق پروازها را نیز متوقف و واردات انواع دانه های گیاهی مانند کلم و گل کلم و فلفل قرمز. در حالی که مقدار دانه بود به احتمال زیاد به پایین عرضه انقباض همچنین ممکن است تاثیر منابع خود را در آینده ای نزدیک. “این می آید در زمانی که سطح زیرکشت سبزی است به رشد بیشتر مردم را تغییر نسبت به رژیم غذایی گیاه خواران,” او گفت:.

Kaundniya گفت مداوم مستند است و تحت تاثیر کار در اکثر دانه-تولید متحده از جمله آندرا پرادش, Tamil Nadu, Telangana, ماهاراشترا و کارناتاکا.

صنعت برآوردها نشان می دهد که از 18,000 تومان کرور روپیه صنعت بذر پنبه با حدود 4000 تومان کرور روپیه در حالی که ذرت و دانه های گیاهی هستند که ارزش 2,500 تومان کرور روپیه و 5,000 تومان کرور روپیه بود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>