شما به زودی ببینید در احمدآباد توییتهایی ساعت پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن هند touchdown

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت که هند در انتظار ورود رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در آینده در یک سفر دو روزه به همراه همسر Melania, دختر, Ivanka و شوهرش جارد کوشنر و چند تن از اعضای ارشد آمریکا در کابینه.

“هند در انتظار ورود خود را @POTUS realDonaldTrump! بازدید شما قطعا رفتن به تقویت دوستی میان ملت ما. ببینید شما خیلی زود در احمدآباد” ساعت مودی گفت در توییتر در پاسخ به یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان او به سمت چپ برای هند است.

ساعت مودی دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن در احمدآباد اول را ببینید. او همراه با رئیس جمهور خواهد شد و سپس آدرس ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در Motera ورزشگاه بزرگترین زمین کریکت با یک صندلی ظرفیت 1.10 لاخ مردم است.

هند رفته است از آن راه به نمایش گذاشتن شیمی بین PM مودی و رئیس جمهور تهمت جلوتر از رهبر آمریکا اولین سفر رسمی خود به هند است. Grand فرآورده های ساخته شده برای مشخصات بالا در دیدار با هزاران نفر از مردم انتظار می رود به خط خیابان احمدآباد به خوش آمد می گوید دو رهبر در طول roadshow.

بیلبوردهای بزرگ با کلمات “دو پویا شخصیت یک مناسبت مهم” و “دو ملت قوی یک دوستی بزرگ” رفته اند تا در سراسر شهر.

قبل از ترک کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او احساس دو روز سفر بود و نه به اندازه کافی بلند اگر چه از آن خواهد شد بسیار هیجان انگیز است.

“من رفتن به آنجا یک شب. که بیش از حد نیست. اما آن را می شود بسیار هیجان انگیز است.”

“من مشتاقانه منتظر بودن با مردم هند است. ما در حال رفتن به بسیاری از میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

پس از احمدآباد تهمت و ما بانوی اول Melania را به آگره به دیدن تاج محل. آنها خواهد شد و سپس پرواز به دهلی نو در شب به صورت بسته بندی شده در شنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار خواهد شد مذاکرات دو جانبه با مودی دیدار با هند سرمایه گذاران در بخش تولید ایالات متحده و حضور یک دولت صرف شام در Rashtrapati Bhavan.

با کمپین نوامبر و انتخابات ریاست جمهوری در نوسان کامل رئیس جمهور ایالات متحده یک برنامه تنگ است.

یک روز پس از بازگشت او تهمت است برای حضور در یک تجمع مبارزات انتخاباتی در ایالت کارولینای جنوبی در روز پنج شنبه قبل از دولت اولیه انتخابات روز شنبه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>