امنیت کاری افزایش یافته و پس از او به اتهام تجاوز به عنف در برابر تا BJP MLA

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | بهدهی | منتشر شده: فوریه 20, 2020 9:42:22 pm

Bhadohi UP gangrape, UP rape cases, UP police rape case BJP MLA, indian express در اکتبر 3, زن, شوهر, دریافت کلیپ های ویدئویی بر روی تلفن خود را ظاهرا نشان و یک مرد. هنگامی که او پرسید: این زن به او گفت: در مورد متهم کرد.

یک روز بعد از ثبت نام یک شاه در برابر محلی BJP MLA Ravindra Nath Tripathi و شش نفر دیگر از جمله سه پسر به اتهام تجاوز به یک زن بارها و بارها برای یک ماه در سال 2017, پلیس باید افزایش تا قربانی امنیت در او ادعا می کند که او تهدید به مرگ شد.

“زن ادعا که او در گرفتن تهدیدات و پس از آن او امنیت افزایش یافته است. او شده است به ارائه سه پاسبان دو نفر پاسبان خواهد شد که او ارائه round-the-clock امنیت” سرپرست پلیس Ram Badan سینگ گفت.

زن شکایت کرده و پلیس در فوریه 10, زیر که FIR ثبت شده در شنبه گفتند.

این زن ادعا کرد که او برای اولین بار مورد تجاوز قرار گرفته توسط Tripathi برادرزاده که شده نام در شاه در سال 2016. او گفت که او نمی تسلیم شکایت پس از آن به عنوان برادرزاده اش قول داده بود تا با او ازدواج کند.

او همچنین ادعا کرد که در طول سال 2017, Uttar Pradesh مجمع انتخابات, او نگه داشته در یک هتل برای یک ماه توسط Tiwari. تمام هفت متهم می بازدید از هتل و بارها و بارها به او تجاوز افسر گفت.

او همچنین ادعا کرد که او باردار شدم و مجبور شد به انجام سقط جنین او اضافه شده است.

یک پروب در این زمینه بود را به دست دستیار سرپرست پلیس Ravindra Verma. بر اساس گزارش خود FIR ثبت شده بود در برابر هفت مرد در شهر ایستگاه پلیس SP گفت.

علاوه بر MLA و سه پسر خود و بقیه Tripathi را به تدريج ،

SP گفت که بیانیه ثبت شد قبل از یک قاضی و معاینه پزشکی انجام می شود در روز شنبه و پس از آن اقدام بیشتر خواهد بود گرفته و طبق قانون است.

قربانی گفته است که در حالی که Tripathi است BJP MLA برادرزاده اش یک شیو سنا رهبر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>