نیروهای امنیتی nab 5 ULFA بمب کارشناسان در آسام سینه استخدام درایو

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در دو عملیات جداگانه ارتش هند و آسام پلیس دستگیر و پنج هاردکور, ایالات جبهه آزادی آسام-مستقل (ULFA-I) کادر و نجات هفت استخدام افراد زیر سن قانونی به تازگی ارتش و پلیس گفت: روز پنج شنبه.

پنج نفر از اعضای ممنوعه ساز و برگ بودند دستگیر و توسط یک تیم مشترک در Charaideo ناحیه فوقانی آسام در اوایل روز پنجشنبه که منجر به تصرف یک انبار بزرگ از سلاح.

“بر اساس یک نکته ما محاصره Tairai روستا در جمعه شب و دستگیر ULFA-من کادر که پناه گرفته بودند در خانه یکی بهوبن Gogoi,” Charaideo منطقه سرپرست پلیس آناند Mishra گفت.

بازداشت مردان شناخته شدند Apurba Gogoi, Simanta Gogoi, Yogen Gogoi, Lakhyajit Gogoi و سیذارتا Gogoi.

“همه آنها سخت کادر است که کارشناسان در ساخت بمب به عنوان به خوبی. آنها درگیر شدند و در چندین مورد از قتل extortions, آدم ربایی از سال 2012 به عنوان به خوبی به عنوان روز جمهوری انفجار در این سال در Sonari” گفت: Mishra.

هر چند کادر بودند غیر مسلح در زمان دستگیری خود را بازجویی منجر به بهبود چند تفنگ, اسلحه, مهمات و ساخت بمب و مواد.

در یک عملیات جداگانه هفت نفر افراد زیر سن قانونی بودند که به تازگی استخدام ULFA-من بودند نجات توسط ارتش هند و آسام پلیس در یک عملیات مشترک.

این تیم نیز قادر به nab چهار عضو دیگر و بیش از شش زمین کارگران ممنوعه لباس در عملیات انجام شده در شش منطقه از آسام در آوریل 21 و 22.

“بر اساس اطلاعات خاص ورودی مشترک تیم های راه اندازی و هماهنگ و فشرده کمپین گسترش بیش از Golaghat, جرحت, Sibsagar, Charaideo, دیبروگره و تینسوکیا مناطق” ارتش در بیانیه ای گفت.

با توجه به ارتش دستگیر ULFA-من کادر و بیش از زمین کارگران فعال در, استخدام جدید کادر و موفق شده بود که در برگشتاندن چند از جوانان برای پیوستن به این ساز و برگ.

“نجات جوانان متعلق به well-to-do خانواده ها تحت تاثیر قرار گرفتند و اغوا به پیوستن به شورشیان گروه از طریق رسانه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین فیلم” بیانیه ای گفت:.

پس خود را نجات, هفت افراد زیر سن قانونی بودند توصیه و پیوست با پدر و مادر خود را. “آنها شادابی و طراوت خود را از دست رفته کودکان به خصوص در این دوران سخت از Covid-19 گیر” در بیانیه ای گفت:.

چهار کادر و شش بر زمین کارگران شده اند را به دست آسام پلیس برای تحقیقات بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>