امنیت در پنج بمبئی هتل های افزایش تا پس از “تهدید ایمیل’

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بمبئی پلیس افزایش امنیت در هتل پنج ستاره واقع در نزدیکی فرودگاه بین المللی و در Andheri, Juhu, Santacruz و میرا جاده پس از یک تعداد کمی از آنها دریافت ایمیل از یک فرستنده ناشناس تهدید انفجار بمب توسط Lashkar-e-Taiba.

ضد تروریسم تیم ملی (ATS) و جرم و جنایت در شعبه مقامات در حال انجام موازی سوالات. اما جرم در شعبه رسمی گفت: این ایمیل به نظر می رسد به یک جعل است. بمب تشخیص و اختیار تیم ملی (BDDS) شده است مستقر در محل هتل.

ایمیل هایی که بسیاری از بمبئی هتل ها دریافت کرده بودند تولید شده توسط وب سایت خود را پس از فرستنده نوشت: تهدید پیام در بخش نظرات. مشترک کمیسر پلیس Santosh Rastogi گفت: “چهار و پنج ستاره هتل ها در حومه غربی دریافت کرده اند تهدید ایمیل و ما به دنبال آن است.” ارشد ATS افسر گفت: آنها در حال تلاش برای ردیابی فرستنده.

معاون سرپرست پلیس میرا جاده Shantaram Walvi گفت: سابق MLA و هتل خود را در منطقه نیز دریافت ایمیل. موضوع ایمیل های خوانده شده: “Lashkar-e-Taiba می خواهد مدیریت هتل خود را”. پلیس گفت: فرستنده خواستار bitcoins به عنوان باج. “ما با عجله یک تیم از ATS و BDDS به هتل ها و افزایش امنیت تنظیم وجود دارد” Walvi گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>