سکولاریسم در خون و رگ از هر هندی: Venkaiah Naidu

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | حیدرآباد | منتشر شده در تاریخ: فوریه 23, 2020 7:43:38 pm

Venkaiah Naidu in Hyderabad, Venkaiah Naidu on secularism, Andhra Vidyabhi Vardhani, Indian Express news معاون رئیس جمهور Venkaiah Naidu در پلاتین جشن آندرا Vidyabhi Vardhani (avv از) موسسات آموزشی در واراناگل. (توییتر/VPSecretariat)

معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu روز یکشنبه گفت: سکولاریسم است که در خون و رگ از هر هندی و اقلیت های امن تر هستند در هند بیش از هر کشور دیگر حتی به عنوان او پرسید: برخی از کشورها برای خودداری از ارائه مشاوره به هند در امور داخلی خود.

‘Vasudhaiva Kutumbakam’ (کل جهان مانند یک خانواده) بوده است جوهر از فرهنگ هند, Naidu گفت: در حالی که صحبت کردن پس از افتتاح پلاتین جشن آندرا Vidyabhi Vardhani (avv از) موسسات آموزشی در واراناگل.

“احترام به همه ادیان و “Sarva دارما Sambhav’ است که ما فرهنگ ما باید همچنان به دنبال” انتشار رسمی به نقل از او عنوان کرد و گفت.

قدردانی از این کشور غنی معنوی میراث Naidu گفت: (مناجات) بهارات ماتا کی Jai به معنی زندانی از 130 کرور هندی.

اعتراض به برخی از کشورها تمایل به اظهار نظر در Indias داخلی مهم, معاون رئيس جمهور از آنها خواست تا از آن خودداری کنند.

با هند که بزرگترین دموکراسی پارلمانی او گفت: آن را می توانید مدیریت آن امور خود را.

تاکید کرد که صلح شد یک پیش نیاز برای توسعه Naidu گفت که در یک دموکراسی همه حق مخالفت و اعتراض اما این باید انجام شود در یک شیوه ای مسالمت آمیز.

از او پرسید: جوانان برای توسعه یک نگرش مثبت در زندگی و سازنده در رویکرد خود را.

او خواست اتحادیه و دولت برای mandatorily لینک اشتغال تا حد یک سطح با زبان های محلی برای ترویج استفاده از زبان مادری در کشور است.

به نام او برای ترویج استفاده از زبان های هندی در دولت گفت: “این نه تنها را به دولت و نزدیک به مردم اما همچنین کمک در حفظ غنی ما میراث زبانی.

به نقل از سردار پاتل Naidu گفت: مگر یک کودک را درک زبان آموزش درست او نمی خواهد بود قادر به درک این موضوع تدریس که زبان.

دفاع از ارزش های مبتنی بر آموزش و پرورش Naidu گفت: باید تمرکز بر توسعه کلی از دانش آموزان با ترویج, اخلاق, اخلاق و سن civilisational ارزش کشور است.

به دنبال یک تغییر در طرز فکر جامعه گفت: کودکان باید آموزش داده می شود با رعایت احترام نسبت به زنان و دختران از سنین پایین است.

برجسته است که فرهنگ هند نشان می دهد که احترام زیادی برای زنان معاون رئیس جمهور گفت: این آشکار از این واقعیت است که تمام رودخانه ها در این کشور شده بود پس از نام زنان است.

با ابراز نگرانی از سرعت تخلیه منابع آب گفت: دریاچه های سنتی و آب بدن باید حفظ شود.

همچنین او قدردانی کاری که انجام شده توسط Telangana دولت برای توسعه آبیاری در دولت است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>