دوم یا سوم مستند خواهد بود مخربی برای اقتصاد هند می گوید Raghuram…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

فرماندار سابق بانک مرکزی هند (RBI), Dr Raghuram راجان گفته است که اگر هند برای رفتن برای یک دوم یا سوم مستند به بررسی گسترش بیماری کروناویروس Covid-19 آن خواهد بود مخربی برای اقتصاد کشور است.

“این بسیار مهم است که به عنوان اطلاعات زیادی در مورد این موضوع که ممکن است. ما باید شروع به فکر کردن در مورد شروع مردم معیشت و آن را به توالی. بازگشایی است و نه فقط در مورد اداره آن را نیز در مورد زیر اجتماعی فاصله در راه و از بازگشت از محل کار خود را” دکتر راجان گفت: در حالی که صحبت کردن به کنگره رهبر راهول گاندی در یک ویدیو گفت و گو است.

“دوم یا سوم مستند ویرانگر خواهد بود. آن را نشانی از کاهش اعتبار ما است. ما نمی باید به هدف را به صورت 100 درصد موفقیت آن ممکن است بیش از حد – ما باید به مدیریت بازگشایی” دکتر راجان اضافه شده است.

گفت و گو با راجان برای اولین بار در این سری است که گاندی در نظر دارد برای برگزاری با روشنفکران. آن را شامل یک بحث مفصل در وضعیت اقتصادی و چگونگی احیای آن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“واقعا اعتماد به نفس در مورد بازگشایی تا اقتصاد شما باید به سه تا تعدادی از آزمایشات است که در حال حاضر اتفاق می افتد در هند. شما باید به حدود یک میلیون و آزمون ها, اگر شما می خواهید یک اعتماد به نفس مانند ایالات متحده” دکتر راجان اضافه شده است.

این گفت و گو بود و از قبل ضبط شده و منتشر شده توسط کنگره در رسانه های اجتماعی.

کشت از تغییرات در حزب کنگره به تازگی تفسیر شده است توسط بسیاری از رهبران حزب به عنوان نشانه ای از گاندی بازگشت به ریاست جمهوری. اخیرا کنگره موقت رئیس سونیا گاندی تشکیل 11-اعضای مشورتی گروه تحت سابق نخست وزیر مانموهان سینگ رهبری به عمد در مورد مسائل مربوط به Covid-19 همه گیر و به تدوین و فرموله کردن این نمایش ها بر روی آنها.

این گروه همچنین شامل راهول گاندی, Randeep سینگ Surjewala KC N, P, چیدمبرم, Manish Tewari, Jairam رامش, Praveen Chakravarty, Gaurav وللبه, Supriya Shrinate و روهان Gupta. این اولین بار است که راهول گاندی تبدیل به یک عضو از یک حزب پنل پس از او پا به پایین به عنوان رئیس کنگره سال گذشته است. این گروه شده است برگزاری جلسات گسترده و ارائه پیشنهادات به نخست وزیر نارندرا رهبری دولت در نحوه آدرس Covid-19 بحران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>