نسل دوم Covid-19 واکسن ساخته شده برای تاثیر بر سرعت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سرعت تنها چیزی که مهم در تلاش برای یک واکسن برای پایان دادن به Covid-19 بیماری همه گیر.

آنها ممکن است نه عبور از خط پایان اول است اما ده ها تن از شرکت ها و دانشگاه ها هنوز هم ببینید باز برای واکسن است که به جلوگیری از عفونت های بیشتری ارائه ماندگار ایمنی محافظت می کند و بیشتر مردم آسیب پذیر عملکرد مقادیر عظیم یا کشتی به راحتی در سراسر جهان است. کسانی که منافع جلو دونده ممکن است قادر به ارائه.

“آن است که لاک پشت یا خرگوش ؟” گفت: Seth برکلی مدیر اجرایی Gavi, the Vaccine Alliance, جهانی, غیر انتفاعی با تمرکز بر دسترسی به واکسن. “ممکن است یک واکسن ما شروع به استفاده از آن است ایده آل نیست و ما حرکت به بعد.”

برخی از جهان پرکار ترین و با تجربه واکسن توسعه دهندگان — شرکت داروسازی گلاکسو Plc و Merck & Co. — در میان حداقل 100 رقبا انتهایی رهبران. در حالی که آنها آغاز نشده تست آزمون خود را عکس در انسان, شرکت های در حال ظهور به عنوان توانمند رقیب در مسابقه برای توقف یک بیماری است که آلوده به حدود 10 میلیون نفر در سطح جهان کشتار یک و نیم میلیون نفر است.

“در این مرحله همه چیز هنوز روی میز است” گفت: Charlie والر رئیس واکسن در ولکام انگلستان-بر اساس تحقیقات بهداشتی پایه و اساس است. “بسیاری از چالش های است که برخی از نامزدها می تواند رها کردن. بنابراین ما نیاز به روش های متعدد.”

بیش از یک تامین کننده احتمالا نیاز به میلیاردها دوز است که خواهد شد مورد نیاز است. و برخی از جمعیت ممکن است به پاسخ اولیه واکسن با توجه به مایکل Kinch توسعه مواد مخدر متخصص و دانشیار معاونت در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“ما ممکن است در نهایت به ایجاد کلاس های مختلف جامعه که در آن شما را مجبور به ماندن در خانه و شما می توانید بیرون بروید” Kinch گفت. “ما حتی شروع به قرار دادن اسلحه ما و مغز در اطراف آنچه که چیست.”

بیش از یک دوجین بالقوه Covid واکسن از جمله برنامه های led توسط دانشگاه آکسفورد و شریک AstraZeneca Plc, مدرن, Inc., Pfizer Inc. و چین CanSino بیولوژیک, Inc., آغاز شده آزمایش های انسانی در طول چند ماه گذشته. آنها به دنبال به توسعه یک واکسن در زمان ثبت و در برخی از موارد با هدف ارائه دوز اولیه در اوایل این سال است.

تعداد کمی از رهبران از جمله مدرن هستند شرط بندی در رمان RNA مبتنی بر سیستم عامل که سریع سلولهای خود بدن را به پروتئین است که تحریک سیستم ایمنی بدن واکنش نشان می دهند به عنوان اگر آن را تاخت و تاز شده توسط پاتوژن آموزش آن برای دفاع در برابر چیزی که واقعی است. در حالی که این واکسن سریع به هیچ یک چنین محصول هنوز مجوز برای مردم آن هنوز روشن نیست که آیا اولین Covid واکسن محافظت در برابر عفونت است.

اخیر ترقی در ایالات متحده موارد بر نیاز به قابل اعتماد سلاح برای مبارزه با Covid-19. برخی از واکسن پیشرفت در سرعت کندتر هستند و بر اساس سعی و روش درست مانند آنهایی که حاوی ضعیف شکل ویروس گاوی را برکلی در مصاحبه ای گفت:. کسانی که می تواند موثر در تک دوز و یا دیگر ویژگی های است که آنها را آسان تر به استفاده از.

“شما می تواند یک وضعیت که در آن برخی از معمولی بیشتر واکسن اگر آنها ارائه قوی ایمنی ممکن است به خصوص جذاب,” او گفت:.

یک مثال مرک شات بر اساس یک رویکرد بود که بسیار موثر در تک دوز در مقابل ابولا شد و برای اولین بار تایید شده برای تلقیح ویروس در سال گذشته است. انتظار می رود برای ورود به بشر آزمون بعد از این سال coronavirus نسخه می تواند بخشی از یک مدت های طولانی از راه حل است.

مرک می خواهد یک واکسن “برای مقابله با این بیماری همه گیر اما بومی فاز” اگر مانند دیگر coronaviruses SARS-CoV-2 ایجاد می شود در جمعیت انسانی مدیر عامل شرکت کن Frazier در مصاحبه ای گفت:.

یک زن و شوهر از ماه پشت آکسفورد در گرفتن به انسان آزمایش کالج امپریال لندن با تمرکز بر RNA تکنولوژی اما با “خود تقویت” ویژگی با هدف القای ایمنی با یک مقدار کوچکتر دوز.

“من نمی بینم که برای اولین بار واکسن به طور ثابت به کار به عنوان واکسن که لزوما خواهد بود که استفاده می شود به طور گسترده ای گفت:” رابین Shattock استاد در امپریال که منجر به توسعه یک شات. او گفت که او امیدوار است به شروع یک مطالعه بزرگتر در ماه اکتبر.

به جای در حال توسعه خود را نامزد انگلستان دارویی غول گلاکسو کمک کمکی — مواد که موجب افزایش پاسخ ایمنی بدن است — به همکاری با شرکت سانوفی و دیگران. که کاهش میزان واکسن هر فرد باید برای ایمن سازی و گسترش منابع. شرکت سانوفی انتظار برای شروع یک مطالعه فشرده سازی اولیه و میانه مراحل آزمایش های بالینی در ماه سپتامبر.

این فناوری می تواند نقش کلیدی در حفاظت از سالمندان که به طور ویژه آسیب پذیر به Covid-19 با توجه به توماس Breuer, افسر ارشد پزشکی از گلاکسو را واکسن واحد. یک شرکت دارویی در موج دوم واکسن Johnson & Johnson گفت: در این ماه که آن را شروع به آزمایش های انسانی در نیمه ماه جولای حدود دو ماه زودتر از انتظار می رود.

هدف این شرکت این است که برای “حفاظت از مردم در همه جا از این بیماری همه گیر” گفت: پل Stoffels, J&J افسر ارشد علمی.

یک شوت موفق ممکن است به انجام همه چیز را که نیاز به تسخیر ویروس, خوش آمدید Weller گفت و داشتن تعدادی از واکسن ها کمک خواهد کرد نقصان یک راه باریک گسترده تر از مردم است. نورد کردن واکسن در داغ و مناطق دور افتاده می تواند پیچیده در صورتی که نیاز به سرد سازی زنجیره تامین یا چند دوز, او گفت:.

با نامزدهای جبهه “برخی با شکست مواجه خواهد شد و شاید یک یا دو موفق خواهد شد” گفت: Breuer این گلاکسو واکسن اجرایی است. “ما نباید فرض کنیم سریع است که همیشه در بهترین شرایط در دراز مدت ارزش است.”

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>