دوم Covid-19 بیمار می میرد در سرینگر; J-K 33 coronavirus بیماران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

جامو و کشمیر گزارش دوم آن Covid-19 مربوط به مرگ در روز یکشنبه پس از 67 سال درگذشت در سرینگر قفسه سینه بیماری در بیمارستان در صبح است.

مرگ یک روز پس از جامو و کشمیر ثبت 13 مورد جدید با 33 نفر تست مثبت برای Covid-19 در قلمرو اتحادیه تا کنون. تعداد موارد در روز شنبه به بالاترین سطح خود در قلمرو اتحادیه برای یک روز.

“غم شروع به روز. تاسف از مرگ یک coronavirus بیمار در سرینگر صبح امروز” Rohit Kansal اصلی وزیر و JK, دولت هنوز توییتی.

کسی که در بیمارستان درگذشت تا به حال هیچ سفر تاریخچه, اما او تا به حال ملاقات یک زن و شوهر که از عربستان سعودی است. این زوج در حال حاضر بستری در دولت کالج پزشکی (GMC) در Baramulla.

65 ساله و مذهبی واعظ از سرینگر که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری پیش از آن در هفته مرده بود در روز پنج شنبه.

بسیاری از کسانی که قرارداد coronavirus بیماری مخاطبین از واعظ و دیگری فرد آلوده که تست مثبت هفته گذشته پس از بازگشت از خارج از کشور.

“J&K به سختی کار من پایان من, نشست خبری -28 موارد-که من بیشتر خبر ناخوشایند -5 جدید موارد مثبت – 2 در سرینگر 3 در Jammu – تمام مخاطبین قبلا مثبت ; همه جامو موارد بدون علامت است. ما در 33 شرکت (sic)” Rohit Kansal بود توییتی در اواخر شنبه شب.

من Subrahmanyam J-K, رئیس, منشی, اعتراض مردم به آرامش و وحشت به عنوان تعدادی از Covid-19 بیماران افزایش به 33.

Subrahmanyam گفت: J-K دولت متعهد شده است تهاجمی تست کمپین برای تشخیص Covid-19 مورد به عنوان یک نتیجه از آن است وجود دارد افزایش در تعداد.

او گفت: پنج مورد مثبت در روز شنبه بودند تمام مخاطبین از خروج بيماران و بدون علامت است که هرگز شناخته شده است که تا دو هفته و آنها را آلوده به صدها نفر پس از آن.

دبیر کل گفت: تست میزان در J-K است که بیش از 10 درصد از کسانی که تحت نظارت است که بالاتر از ایالات مانند کرالا. او گفت: پزشکی, ظرفیت, پاسخ مکانیزم و دیگر پارامترهای هستند که بی سر و صدا یافت.

Subrahmanyam قدردانی از خط مقدم سلامت کارگران زمینه مدیریت و داوطلبان هستند که قاطعانه مبارزه بر روی زمین به شکست این بیماری همه گیر.

شهيد چودری سرینگر معاون کمیسر گفت: بسیار بیشتری مورد نیاز است که باید انجام شود برای شکستن زنجیره ای.

سابق J&K وزیر Omar عبدالله که به تازگی منتشر شده پس از نزدیک به هشت ماه در بازداشت, همچنین ابراز نگرانی رو به رشد تعداد Covid-19 موارد است.

“تعداد مثبت #COVIDー19 موارد در J&K است اما آن را خیلی دیر نیست به #FlattenTheCurve. همه ما باید انجام دهید این است به دنبال دستورالعمل برای حفظ #SocialDistanacing & #StayAtHomeAndStaySafe. لطفا افشای سفر خود را, تاریخچه و اطلاعات تماس به مقامات (sic)” عمر توییتی.

تا کنون 5763 مسافران و افراد در تماس با موارد مشکوک قرار داده شده اند و تحت نظارت است.

در ضمن تمام شش نمونه های آزمایش در Ladakh گزارش شده منفی بود. نه تنها مورد مثبت گزارش شده در آخرین هفت روز در لاداخ که در آن 13 نفر تست مثبت برای کوروناویروس.

دو نفر در حال حاضر بهبود از بیماری ها گفته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>