مورد دوم مربوط به پارلمان کارکنان افسر ارشد در بر داشت Covid-19 مثبت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک افسر ارشد مجلس مشغول به کار در تحریریه و ترجمه (E&T) خدمات تست بیماری کروناویروس (Covid-19) مثبت شده است.

افسر کرده بود با حضور در دفتر تا مارس 12 واقع در طبقه پنجم مجلس ضمیمه ساختمان است که خانه های بسیاری از مقامات پارلمانی و اتاق برای خانه پنل جلسات.

این دومین Covid-19 مثبت مورد مربوط به یک مجلس پس از کارکنان ارشد خانه دار تا به حال قرارداد SARS-CoV-2 که باعث می شود این بیماری در ماه آوریل آن را به حالت اول در میان 3,000-عجیب و غریب کارکنان مشغول به کار در Lok سبها دبیرخانه.

اما بر خلاف ارشد, خانه دار, E&T رسمی کرده بود با حضور در دفتر کار خود به طور منظم قبل از او قرار داده بود تحت قرنطینه افراد آشنا با این موضوع گفت.

ضمیمه ساختمان واقع شده است و حدود 100 متر دورتر از اصلی ساختمان پارلمان و متصل است با اختصاص جاده قبل بود که بخشی از Talkatora جاده ها است.

E&T کارکنان عفونت به گفته یک مقام رسمی به نور آمد تنها در روز پنج شنبه و از جمعه صبح همه ترتیبات لازم برای آب بندی یک بلوک از دفاتر در طبقه پنجم از ضمیمه و یک santisation درایو ساختمان انجام شده است. تماس با ردیابی نیز آغاز شده به صورت جدی.

مجلس باز با یک سوم کارکنان پس از مستند 2.0 تمام شده در مارس 3.

خانه داری کارکنان که تست Covid-19 مثبت در آوریل کار نشده بود در مجلس پیچیده اما در یکی از موسسات Lok سبها دبیرخانه در 36 Gurudwara Rakab Gunj جاده ها است.

ویژه خانه دار با توجه به سه مقامات در خانه بود از آنجا که بودجه جلسه مجلس موکول در مارس 23.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>