دوم دسته ای از وزرا به دیدار J-K در مارس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مرکز قصد دارد به ارسال 40 وزیران به جامو و کشمیر در ماه آوریل برای یکی دیگر از کمک رسانی پس از ابطال قانون اساسی را ماده 370 که محروم سابق وزارت امور خارجه از آن وضعیت ویژه در ماه اوت مقامات آگاه از این موضوع گفت: به شرط ناشناس ماندن.

دوم مانند توسعه از ماه ژانویه پس از بودجه مجلس جلسه به پایان می رسد در ماه آوریل است که برنامه ریزی شده به عنوان مرکز و جامو و کشمیر دولت در حال تهیه یک اقامتگاه جدید در سیاست منطقه برای حفاظت از اشتغال برای مردم محلی و محدود کردن فروش زمین به خارجی ها.

شده اند وجود دارد نگرانی بیش از حقوق زمین و مشاغل در جامو و کشمیر به دنبال پایان دادن به وضعیت ویژه ای که تضمین غیر-ساکنان نمی تواند خرید زمین و یا مشاغل دولتی در دولت سابق

متحده مانند Uttarakhand, هیماچال پرادش و آروناچال پرادش محافظت اشتغال برای مردم محلی و محدود کردن فروش زمین به خارجی ها.

“سیاست تقریبا آماده است. نهایی رایزنی هستند و ما امیدواریم که آن را به پایان برساند به زودی” یکی از مقامات ذکر شده در بالا گفت.
“حمایت از اشتغال و حقوق زمین بسیار مهم است و اطمینان مردم” به آنها اضافه شده است.

به عنوان بسیاری از 37 اتحادیه وزیران بازدید جامو و کشمیر در ماه ژانویه صرف دو شب هر در ستاد منطقه و تعامل با مردم است.

مقامات گفت: وزرا باید در ارائه گزارش به نخست وزیر نارندرا مودی از طریق اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, جزئیات پیشرفت عمرانی پروژه ها و ارائه پیشنهادات در مورد چگونه برای اطمینان از بهره وری بیشتر.

دور دوم توسعه است انتظار می رود که در همان خط. “دلایل بسیار مشابه: رسیدن به مردم و نظارت بر پیشرفت مرکزی طرح های توسعه و همچنین اطمینان از افرادی که در این مرکز بهترین بهره را از این مردم در ذهن” دوم رسمی گفت.

این وزرا همچنین بررسی وضعیت نظم و قانون در جامو و کشمیر که در آن Panchayat توسط-نظرسنجی برنامه ریزی شده برگزار می شود در ماه مارس معوق شد این هفته به دلیل دلایل امنیتی و ترس از خشونت است.

دولت همچنین قصد دارد تا در ماه آوریل اولین سرمایه گذاران در اجلاس سران در قلمرو اتحادیه برای جذب سرمایه گذاری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>