توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 10 سال 2020 1:03:20 pm

J&K foreign delegation visit, foreign envoys to visit J&K, J&K news, article 370 در ماه ژانویه یک گروه 15 سفرای خارجی سفر کرده بود جامو و کشمیر. (اکسپرس عکس)

دسته دوم خارجی نمایندگان مراجعه کنید جامو و کشمیر در این هفته به بررسی وضعیت پس از لغو این ایالت وضعیت ویژه در سال گذشته دولت اعلام کرد در روز دوشنبه.

در ماه ژانویه یک گروه 15 سفرای خارجی از آمریکا و کره جنوبی و ویتنام و بنگلادش, فیجی, مالدیو, نروژ, فیلیپین, مراکش, آرژانتین پرو, نیجر, نیجریه, گویان و توگو حال بازدید از قلمرو اتحادیه.

پس از یک بررسی امنیت جلسه 15 فرمانده سپاه سپهبد K J S Dhillon هیئت رفت و به یک هتل که در آن آنها برگزار شد یک سری از جلسات وزارت امور خارجی (MEA) گفته بود.

منابع گفته بود که ارتش جلسه با تمرکز بر تروریسم مرزی با ویدئوها از نفوذ. در طول جلسه خود را با رهبران سیاسی وجود دارد سوال در مورد مقاله 370 و ماده 35 و آزادی زندانیان سیاسی ابراز نگرانی کرد. اما مفهوم کلی بود به حرکت می کند و ساخت یک آینده صلح آمیز برای J&K, منابع گفت. این نمایندگان تا به حال غیر رسمی چت با نزدیک به 100 جوانان. یک گروه از mediapersons نیز ملاقات نمایندگان و مطرح محدودیت اینترنت.

در میان سیاستمداران که ملاقات نمایندگان بودند سابق PDP وزیر الطاف بخاری که حزب رئیس سخنگوی رفیع احمد میر و سابق PDP MLAs Dilawar میر, نور محمد, شیخ و عبدالرحیم نه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de