Sebastian Vettel موظف است به پریشان فراری تبر می گوید Brawn

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Sebastian Vettel تحمل یک کابوس شروع فصل در اتریش در روز یکشنبه و فرمول یک را motorsport مدیر عامل راس براون پیشنهاد کاهش یافته است توسط فراری برای 2021 به حال او تاثیر غلظت.

Vettel چهار بار قهرمان جهان با Red Bull واجد شرایط تنها 11 در ردبول حلقه و سپس درهم با مکلارن Carlos Sainz در مسابقه به پایان رساندن 10 برای نقطه نهایی در ارائه.

اسپانیولی Sainz نیز مرد جایگزین آلمان در مرنللو سال آینده در کنار چارلز لکلرک که به پایان رسید یک شگفتی دوم در روز یکشنبه با وجود فراری عملکرد مشکلات.

“این یک مشکل شروع به سباستین آخر فصل با این تیم گفت:” نیروی عضلانی سابق فراری, مدیر فنی سابق تیم مرسدس, رئیس, روز دوشنبه.

“همه چیز باید چرخش دور در سر خود را و پس از او متوجه فراری نمی خواهید به تجدید خدمات خود را برای فصل آینده است.

“گاهی اوقات چیزهایی قرار داده است که یک راننده بسیار ظریف است. سباستین به نظر می رسد شگفت زده و شوکه از آنچه اتفاق افتاده است و باید آن را یک حواس پرتی قابل درک است.”

فراری نبود خط مستقیم با سرعت و ماشین کندتر از سال گذشته که موفق به کسب سه مسابقه است.

Vettel خبرنگاران گفت: در اسپیلبرگ که او تا به حال شده است تعجب زمانی که فراری تصمیم گرفت در ماه مه آنها تجدید قرارداد خود را, و او تا به حال نشده است ارائه یک قرارداد جدید با وجود درک او شماره یک انتخاب است.

فراری رئیس Mattia Binotto گفت: COVID-19 همه گیر که قرار فصل در انتظار نگه داشته در ماه مارس تا به حال همه چیز را تغییر داد.

“این ناامید کننده مسابقه برای من حتی اگر ما از قبل می دانستم که این امر می تواند دشوار” گفت: بعد از رقابت های خود را بعد از ظهر.

“من تلاش برای کل نژاد در حال حاضر پس از دو دور فقط به عنوان من انجام داده بود در مرحله مقدماتی. تعادل و سرعت من در روز جمعه فقط تضعیف دور از ما و من واقعا در تلاش برای نگه داشتن خودرو در مسیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>