Sebastian Vettel انتظار تنگ حاشیه در اتریش دو هدر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Sebastian Vettel معتقد است که بازگشت به عقب در مسابقات اتریش در آغاز فرمول یک فصل خواهد بود تصمیم گرفت در حاشیه باریک و فراری تیم نیاز به ریز لحن خود مسابقه استراتژی رقابتی باقی می ماند بیش از دو هفته است.

چهار بار قهرمان جهان Vettel و تیمی چارلز لکلرک آمار آهنگ فراری 2018 ماشین SF71-ثانیه در اوایل این هفته در یک آزمون در Mugello به عنوان Scuderia شدت سازی خود را برای سال 2020 مبارزات انتخاباتی. فصل را لگد کردن با جایزه بزرگ اتریش در Red Bull Ring در جولای 5, به دنبال یک هفته بعد توسط یک دوم مسابقه در همان مسیر به عنوان بخشی از هشت مسابقه اروپایی پا.

“من هیچ تجربه رفتن به همان مسیر فقط یک هفته بعد و با داشتن یک دوم مسابقه اما من شده است در حالی که برای” Vettel گفت فراری در یک مصاحبه. “من حدس می زنم این سطح از کمال خواهد بود و حتی بالاتر دومین آخر هفته, سطح خطا خواهد بود و حتی کوچکتر است.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک فرصت برای نگاه در این مسابقه به ویژه در بررسی استراتژی و ما فرصت دیگری فقط هفت روز پس از به طوری که برای اولین بار و خواهیم دید که چگونه ما به مقابله با این چالش است.”

هشت مسابقه در اولیه تقویم برگزار خواهد شد بدون طرفداران در حال حاضر و در شرایط کنترل شده با توجه به این رمان شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 493,000 مردم در سطح جهان است. Vettel که در حال حاضر تایید خروج خود را از فراری در پایان فصل می گوید: مسابقه در مقابل خالی می ایستد خواهد بود یک تجربه غیر معمول برای تمام رانندگان است.

“من هرگز آن را انجام داده. من واقعا نمی توانم تصور کنید که چگونه از آن خواهد شد” 32 ساله آلمانی گفت. “من فکر می کنم آن را خوب به مسابقه. آن را خوب است برای رفتن اما اگر من می توانم را انتخاب کنید بدیهی است که من می نژاد با طرفداران.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>