یک تقلا تشدید روز دوشنبه برای ردیابی حدود 1200 مسافر از آمریکا بوش کروز Westerdam اجازه پیاده در کامبوج پس از یک مسافر بود و بعد مبتلا مرگبار coronavirus — زن آمریکایی تنها آن را به عنوان دور به عنوان کوالالامپور در فرودگاه بین المللی مالزی که در آن او متوقف شده و در حرارتی اسکنر; او بعد از آزمایش مثبت است.

در ضمن 14 مسافر همه آمریکایی بودند که تخلیه از کشتی کروز الماس شاهزاده خانم, این یکی در ژاپن و در ابتدا اعتقاد بر این بود عاری از این ویروس آزمایش مثبت در مدت کوتاهی قبل از پرواز اجاره شده بود را برای ما. آنها پرواز کردن — پس از یک بخش از این هواپیما ساخته شده بود به یک موجود فضایی را برای آنها — همراه با دیگر evacuees.

خارج از چین الماس شاهزاده خانم تا به حال بیشترین تعداد از موارد از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس که به تازگی در چین در اواخر سال گذشته.

هر دو حوادث مطرح نگرانی های تازه در مورد کیفیت غربالگری پیش از تخلیه و یا انتشار از افرادی که تا به حال شانس خود را از بودن در معرض این ویروس بسیار مسری است که در چین نشات گرفته و کشته شده است حدود 1800 نفر تقریبا همه در چین و آلوده به ده ها هزار نفر در سراسر 26 کشور (اما دوباره عمدتا در چین).

روز دوشنبه حدود 70 ووهان evacuees بودند تخلیه شده از هند و تبت پلیس مرزی را قرنطینه تسهیلات در حومه دهلی نو و سه شنبه شب همه 406 نفر تحت قرنطینه در ITBP مرکز انتظار می رود به ترک برای خود خانه های مربوطه. هیچ یک از آنها آلوده شدند به وزارت بهداشت گفت.

اما Westerdam موضوع مطرح شده است و ترس است که به طور بالقوه دهها آلوده مسافران در حال حاضر ممکن است پراکنده در سراسر جهان بدون سلامت کامل چک — به عنوان کامبوج روز دوشنبه بعد از ظهر درمان چند ده از مسافران به اتوبوس تور در اطراف پایتخت پنوم پن.

مسافر کریستینا Kerby که مزاح توییتهایی به عنوان Westerdam بود منعکس در سراسر بنادر جلب توجه گسترده اعتراف کرد او را “شگفت زده” اجازه داده می شود در یک تور کامبوج سرمایه قبل از اینکه کامل همه روشن از ویروس. “من به بچه ها برگشت به صفحه اصلی (در ایالات متحده) و نمی خواهید به خطر آلوده کردن آنها و یا هر کسی در اطراف من اگر من حامل ویروس” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

این Westerdam بود که در دریا به مدت دو هفته در طول آن منع از ژاپن و گوام و فیلیپین و تایوان و تایلند بیش از ترس آن می تواند حامل ویروس. در روز پنج شنبه کامبوج سرسخت متحد پکن اجازه کشتی به اسکله در سیهانوکویل. آن ملاقات با پادشاهی بمب افکن برتر Hun Sen که در آغوش کشید توشه مسافران به عنوان او به سرعت ضامندار به Westerdam روابط عمومی بالقوه برای یک ملت بیشتر در کانون توجه برای حقوق بشر است. موضع خود را برنده کف زدن از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما سه روز بعد یکی Westerdam مسافر 83 ساله آمریکایی متوقف شد در بدو ورود در مالزی و بعد از آن مبتلا به کوروناویروس. روز دوشنبه مالزی گفت: بیش از 130 مسافر دیگر که او نیز در زمان پرواز با بیمار زنان آمریکایی باقی مانده برای آمریکا و اروپا و استرالیا و هنگ کنگ است.

تایلند پرواز hub در حال حاضر استفاده می شود نمرات Westerdam مسافران در دوشنبه mulled ممنوعیت حمل و نقل توسط کروز را برانگیخت به عنوان منطقه بازی گرفتن تا به خطرات ناشی از قایق. “مسافران کشتی در معرض خطر هستند و سفر با هواپیما باعث خواهد شد که خطر به دیگر مسافران” وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul روز دوشنبه گفت:. کروز اپراتور هلند آمریکا در حال همکاری با ملی, مقامات بهداشت و درمان “به بررسی و پیگیری با افرادی که ممکن است در تماس با مهمان”, افسر ارشد پزشکی دکتر گرانت Tarling گفت: اواخر یکشنبه.

یکی دیگر از 233 مسافر و 747 خدمه باقی می ماند در Westerdam که هنوز هم لنگر انداخت در سیهانوکویل.

مقامات شده اند اجازه می دهد آنها را به ترک این کشتی در گروه بر اساس رزرو پرواز اما کسانی که در هیئت مدیره گفته آنها در حال حاضر مجاز به پیاده.یک سیهانوکویل گفت: دوشنبه بهداشتی نمونه های جمع آوری شده از تمام پردازنده Westerdam “به منظور روشن شود” و اضافه کرد که مسافران نمی خواهد به خارج از کشتی تا زمان آزمون به پایان رسید.

چین وزیر امور خارجه وانگ یی دیدار خواهد کرد در جنوب شرق آسیا همتایان در اواخر لائوس در این هفته به بحث در مورد بی سابقه بحران بهداشتی که مضروب ساخت و گردشگری در سراسر منطقه و منجر به مجموعه ای از محدودیت های مسافرتی.

در توکیو, ژاپنی, وزارت بهداشت مقامات تایید کرد روز دوشنبه که 99 بیشتر مردم آلوده به ویروس جدید روی قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده آوردن مجموع به 454. 14 آمریکایی ها بخشی از 99.

وزارت انجام شده است آزمون در مسافر و خدمه در کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما یک شهر بندری در نزدیکی توکیو.

14-روز قرنطینه برای کسانی که در کشتی بود به دلیل پایان روز شنبه. این وزارتخانه گفت که در حال حاضر تست شده است 1,723 مردم در الماس شاهزاده خانم. کشتی تا به حال در مورد 3,700 مسافران و خدمه.

دو اجاره هواپیما پرواز 340 آمریکایی ها بودند که روی کشتی در خارج از ژاپن است. حدود 380 آمریکایی ها شده بود در کشتی. وزارت امور خارجه اعلام کرد بعد که 14 evacuees تایید شد که این ویروس در تست های داده شده قبل از آنها سوار هواپیما.

آنها به ما به خاطر آنها علائم و شد جدا از دیگر مسافران در هواپیما آن را گفت.

استرالیا و کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پروازهای خود را برای شهروندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im