در ماه فوریه یک تیم کوچک از 24 نفر در R&D بخش پونا-بر اساس Mylab کشف راه حل های شروع به کار 24×7 برای توسعه یک کیت تست برای Sars-Cov-2 ویروس عامل بیماری کروناویروس (Covid-19) هنگامی که روشن شد که هیچ کشور خواهد فرار از صدمه ندیده.

“ما شروع به کار شش هفته پیش و مشغول به کار در دو شیفت با تمرکز بر ایجاد یک محصول است که به از دست ندهید تشخيص حتی زمانی که بار ویروسی کم بود” گفت: Hasmukh راول مدیر عامل Mylab کشف راه حل بود که اولین شرکت هندی برای دریافت nod برای تولید تست کیت تست برای Sars-Cov-2.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

به شرط موافقت دولت آن را در یک ماده از روز او اضافه شده است.

این Covid-19 کنسرسیوم تحقیقاتی تحت گروه بیوتکنولوژی اعلام کرد این امر به سرعت در مسیر تحقیقات در اوایل ماه مارس. پس از آن مصوبات برای تحقیقات و تولید و بازاریابی از همه چیز مربوط به Covid-19 از جمله واکسن نامزدهای تایید شده اند در روز.

روز جمعه بهارات زیست فناوری اعلام کرد قصد دارد به منظور توسعه یک منحصر به فرد داخل واکسن برای coronavirus به نام “CoroFlu’ در همکاری با دانشگاه ویسکانسین–مدیسون و واکسن تولید کننده FluGen.

همچنین بخوانید: عدم PPE فقیر کنترل عفونت قرار دادن کادر پزشکی در خطر Covid-19

“هر چیزی مربوط به Covid-19 گرفتن تایید به سرعت گفت:” کریشنا الا بنیانگذار بهارات بیوتکنولوژی.

“تایید که معمولا سه تا چهار ماه است و گرفتن تایید در کمتر از 48 ساعت”.

در علاوه بر این به تازگی تاسیس مرکز برای افزایش جنگ با Covid-19 بحران بهداشتی (CAWACH) داده شده است ₹56 کرور برای دیده بانی و بررسی و حمایت از نوآوری و شروع یو پی اس که آدرس Covid-19 چالش است.

ضرورت اتحاد متهم محققان و نوآوران برخی از آنها در حال تلاش برای استفاده از سیستم عامل های موجود به آدرس Covid-19 چالش است . استفاده از قبل از تایید پلت فرم می تواند به کاهش هزینه و مهمتر از همه زمان. حتی بهتر از آن را نمی خواهد نیاز به تازه مصوبات.

همچنین بخوانید: هند coronavirus موارد آمار 3,000; دو مرگ در دهلی نو

“بسیاری از این نوآوری ها در این خط لوله بسیار قبل از همه گیر; اما Covid-19 مجبور است آنها را از آزمایشگاه به تولید. دولت است که به دنبال شروع یو پی اس که می توانید مقیاس تولید محصولات خود و با یک تولید خوب شریک ما قادر خواهد بود به آن را انجام دهد” گفت: استاد Renu جان از مهندسی پزشکی وزارت بمبی حیدرآباد. جان دانشکده مسئول مرکز بهداشت و درمان کارآفرینی ارائه می دهد که آزمایشگاه به بازار راه حل.

“دولت مواد مخدر تنظیم کننده صادر شده است جهت که مصوبات باید در ظرف سه روز اگر تمام الزامات را برآورده است. هر چیزی مربوط به Covid-19 پاک باید بر اساس اولویت” گفت: ارشد وزارت بهداشت, رسمی, درخواست ناشناس ماندن.

به عنوان یک نتیجه اکوسیستم پر شده است از فعالیت های.

دارویی عمده Zydus Cadila در حال حاضر آغاز پیش بالینی حیوانات آزمایش برای دو واکسن نامزدها که در عمل کاملا متفاوت است. “ما مصوبات در روز. در یکی دیگر از چهار تا شش هفته ما باید نتایج حاصل از آزمایشات حیوانی. بسته به نتایج از پیش بالینی ما تصمیم خواهد گرفت که به جلو و درخواست برای گواهی بر این اساس” گفت: Pankaj پاتل رئیس Zydus Cadila.

از طریق هفته و حتی در تعطیلات آخر هفته DST مقامات نقد و بررسی اکتشافات و نوآوری. “ما شده اند با داشتن جلسات هر روز و آمده اند تا با استراتژی را به اولویت تحقیقاتی ما کار می کنند. تمرکز شده است در حال توسعه بهبود تشخیصی کیت به دنبال مولکول های رمان یا repurposed مواد مخدر برای درمان این بیماری و همچنین در حال توسعه یک واکسن گفت:” دکتر Renu Swarup, منشی, گروه بیوتکنولوژی.

این گروه تحقیقاتی با این نسخهها کار تحت هدایت علم و فناوری گروه اصلی توسط K VijayRaghavan, اصلی, مشاور علمی دولت است. دفتر خود را به ایجاد یک “S&T هسته-تیم Covid-19” متشکل از کارشناسان که کمک به تعریف مشکل که نیاز فوری و فوری راه حل. آنها همچنین کار با دانشگاه و صنعت برای کمک به تیم های اتصال برای حل این مشکلات به سرعت.

“تمرکز کنسرسیوم بهتر است در پیشگیری از این بیماری با نگاه به توسعه واکسن بهتر تشخیص و درمان – هر دو از لحاظ جانبی درمان مورد نیاز و مولکول های جدید برای درمان. در واقع بخش بهداشت و درمان است که در حال حاضر با تمرکز بر چگونه برای مقابله با Covid-19 با آنچه که ما را کار ما این است که نگاهی به آنچه که ما باید داشته باشد و آن را به اتفاق می افتد می گوید:” Dr Anurag Agarwal, مدیر موسسه ژنتیک و یکپارچه زیست شناسی (IGIB).

همکاری منجر به دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) در حال توسعه یک biosuit برای حفظ پزشکی, پیراپزشکی و سایر پرسنل در خطوط مقدم جنگ علیه Covid-19 امن است. “این یک درزگیر های ویژه به عنوان یک جایگزین برای درز نوار آب بندی بر اساس درزگیر مورد استفاده در زیردریایی های کاربردی. فعلا biosuits آماده با استفاده از این چسب برای آب بندی درز توسط یک شریک صنعتی پاک است تست در جنوب هند نساجی تحقیقات انجمن (Sitra) Coimbatore. DRDO می تواند تولید انبوه این چسب از طریق صنعت برای حمایت از درز بندی فعالیت های کت و شلوار تولید کنندگان” DRDO در بیانیه ای گفت.

اجرای آژانس CAWACH است که جامعه برای نوآوری و کارآفرینی (سینوسی) یک DST-پشتیبانی از فن آوری کسب و کار انکوباتور در IIT Bombay طولانی در نظر گرفته شده در هند معادل دانشگاه استنفورد برای توانایی خود را برای پیوند دانشگاه با صنعت است.

سینوسی در حال کار بر روی تقویت خلاقیت و نوآوری در رمان هواکش های تنفسی ایدز چرخ دنده محافظ, راه حل برای sanitisers و ضدعفونی کننده های تشخیص درمان و انفورماتیک. آن را ارائه تا 50 بالقوه شروع یو پی اس کمک های مالی برای نوآوری است که می تواند به بازار آورده ظرف شش ماه آینده.

در ضمن در زمینه شورای تحقیقات پزشکی هند است که ارائه پشتیبانی فنی با اعتبار تشخیصی کیت برای دقت و حساسيت داشتن اعتبار پنج از 20 کیت برای Covid-19 تست در دو هفته.

آن apex ویروس شناسی آزمایشگاه در موسسه ملی ویروس شناسی در پونا کشت 11 گونه ای از ویروس SARS-COV-2. “ما خوش شانس است که ما موفق به رشد همه 11 نمونه. آن خواهد شد که در دراز مدت مفهوم در واکسن و دارو و توسعه” ارشد ICMR رسمی گفت: به شرط ناشناس ماندن.

ICMR نیز انجام تظاهرات مطالعه به دانستن اثر ضد مالاریا, داروی hydroxychloroquin به عنوان یک طب پیشگیری در برابر Covid-19. “ضد اچ آی وی/ایدز و مواد مخدر که قبلا نشان داده شده وعده fizzled از hydroxychloroquin است تبدیل به یک گزینه بهتر است. دارو نشان داده است وعده در پایین آوردن بار ویروسی در حال حاضر ما در حال تجزیه و تحلیل اگر آن را نیز می تواند به جلوگیری از عفونت در گروههای در معرض خطر مانند کارکنان بهداشتی” این مقام گفت.

اساسا بدون خیابان در حال چپ ناشناخته. اما تحقیقات برای همه عجله این سازمان در حال نمایش در حال حاضر آن است خود را به سرعت. “متاسفانه علم نمی تواند حرکت می کند که سریع و آن را به ما در مورد حداقل دو و نیم ماه به سه ماه به حرکت از حیوانات آزمایش برای آزمایش های انسانی [با واکسن] می گوید:” بهارات بیوتکنولوژی را الا.

“دارو کنترل شخصا نظارت بر وضعیت و تیم ما در مواجهه با مشکلی که ما با نزدیک شدن به آنها با این درخواست. من باید بگویم دولت است که واقعا فعال در حصول اطمینان از این کار دریافت نمی کند مانع در هر سطح” گفت راول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im