دانشمندان ایالات متحده به استرالیا با استفاده از فن آوری های جدید در بلند پروازانه چند میلیون دلار درایو به توسعه یک واکسن در زمان ثبت و برای مقابله با چین شیوع کروناویروس.

این ویروس جدید به سرعت در حال گسترش پس از ظهور در اواخر سال گذشته در چین و کشته شدن بیش از 800 نفر در سرزمین اصلی و آلوده کردن بیش از 37,000. موارد گزارش شده در دو ده دیگر کشورها است.

در آینده با هر گونه واکسن به طور معمول طول می کشد و شامل یک فرایند طولانی از آزمایش بر روی حیوانات آزمایش های بالینی بر روی انسان و مصوبات قانونی.

اما چند تیم از کارشناسان در حال مسابقه برای توسعه سریعتر و با حمایت یک ائتلاف بین المللی که با هدف مبارزه با بیماری های نوظهور و دانشمندان استرالیایی امید خود را را می توان در شش ماه.

“این یک وضعیت فشار و وجود دارد مقدار زیادی از وزن در آمریکا گفت:” محقق ارشد کیت Chappell بخشی از این گروه از استرالیا دانشگاه کوئینزلند.

اما دانشمند اضافه شده او “برخی از آرامش” دانستن چند تیم در سراسر جهان مشغول شد و در همان ماموریت.

“امید است که یکی از این موفق خواهد بود و می تواند شامل این شیوع” او گفت:.

اما حتی در یک بازه زمانی شش ماه به نظر می رسد agonisingly آهسته با ویروس اعتقاد به ظهور از بازار فروش حیوانات وحشی, کشته شدن نزدیک به 100 نفر در هر روز در سرزمین اصلی چین است.

تلاش می شود که رهبری ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) بدن تاسیس در سال 2017 برای تامین مالی هزینه بیوتکنولوژی در پی یک بیماری ابولا در غرب آفریقا که به کشته شدن بیش از 11000 نفر.

با یک ماموریت برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن CEPI ریختن میلیون ها دلار به چهار پروژه در سراسر جهان و قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود.

پروژه امید به استفاده از تکنولوژی های جدید برای توسعه واکسن است که می تواند آزمایش می شود در آینده نزدیک.

بدن مدیر عامل ریچارد Hatchett گفت: هدف این بود که شروع به تست بالینی در فقط 16 هفته.

آلمانی شرکت biopharmaceutical CureVac و ما بر اساس مدرن درمان در حال توسعه واکسن بر اساس “messenger RNA” — دستورالعمل است که به بدن برای تولید پروتئین — در حالی که Inovio دیگر شرکت آمریکایی است که با استفاده از DNA مبتنی بر فن آوری است.

DNA و RNA مبتنی بر واکسن با استفاده از برنامه نویسی ژنتیکی از ویروس برای فریب سلولهای بدن به تولید پروتئین یکسان به کسانی که در سطح پاتوژن توضیح داد Ooi Eng Eong معاون مدیر در حال ظهور بیماری های عفونی برنامه در دوک-NUS دانشکده پزشکی در سنگاپور است.

سیستم ایمنی بدن یاد می گیرد به رسمیت شناختن پروتئین به طوری که آن را آماده است برای پیدا کردن و حمله این ویروس زمانی که آن را وارد بدن است.

محققان استرالیایی با استفاده از “مولکولی گیره” تکنولوژی اختراع شده توسط دانشمندان دانشگاه است که اجازه می دهد تا آنها را به سرعت در حال توسعه جدید واکسن صرفا بر اساس یک ویروس DNA توالی.

دانشمندان فرانسوی در انستیتو پاستور در حال تغییر واکسن سرخک به کار در برابر coronavirus اما انتظار نداریم که آن را به آماده شود برای حدود 20 ماه.

در ضمن چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز آغاز شده در حال توسعه واکسن با توجه به دولتی Xinhua news agency.

مقامات بهداشت وزن خطرات و مزایای واکسن مصوبات و اگر وجود دارد اضطراری برای بهداشت عمومی در این روند می تواند کوتاه گفت: Ooi دوک-NUS دانشکده پزشکی.

اما او اضافه کرد که “تناقض اگر این وضعیت را بهبود می بخشد و سپس در واقع مسیر را برای واکسن می تواند دیگر”.

“اگر وجود دارد بسیاری از این coronavirus موارد اطراف و سپس شما قبول خطر ابتلا به برخی, به دلیل مقدار بسیار زیادی از سود شما می توانید مشتق در حالی که اگر وجود دارد نه بسیاری از موارد برای تحمل ریسک خواهد بود بسیار کم است.” در حالی که وجود دارد هیچ واکسنی برای coronavirus برخی از پزشکان در حال تلاش کردن قوی دم از anti-retroviral و آنفولانزا مواد مخدر برای درمان کسانی که آلوده اما علم مجمل که آیا آنها موثر است.

در نهایت دانشمندان ممکن است در نهایت در همان وضعیت آنها در 2002-2003 شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) – آن مرد قبل از واکسن می تواند به طور کامل توسعه یافته است.

یک پسر عموی جدید کوروناویروس سارس در سراسر جهان گسترش یافت و به کشته شدن نزدیک به 800.

اما Ong Siew Hwa, مدیر فراست آزمایشگاه تحقیقات یک شرکت زیست فناوری در سنگاپور گفت: تلاش برای توسعه یک واکسن برای ویروس جدید باید ادامه یابد حتی اگر این شیوع به پایان می رسد.

“من فکر می کنم یک واکسن قطعا مهم است,” او گفت:. “اگر آن را در زمان برای این دور مهم است که برای دفعه بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im