دانشمندان توسعه ‘گرفتن و کشتن’ فیلتر هوا ادعای آن را می توانید کشتن coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دانشمندان در حال طراحی یک “بگیر و بکش” فیلتر هوا که آنها می گویند می تواند دام رمان coronavirus و اعتلاء آن را فورا یک اختراع است که ممکن است کاهش گسترش Covid-19 در فضاهای بسته مانند مدارس و بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان و همچنین حمل و نقل عمومی و محیط های مانند هواپیما.

با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله مواد امروز فیزیک دستگاه کشته 99.8 درصد از رمان coronavirus SARS-CoV-2 در عبور تنها از طریق فیلتر.

آن گفت: دستگاه ساخته شده از تجاری در دسترس نیکل فوم گرم تا 200 درجه سانتیگراد نیز کشته 99.9 درصد از اسپور کشنده باکتری Bacillus anthracis که باعث بیماری سیاه زخم.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

“این فیلتر می تواند مفید باشد در فرودگاه و هواپیما در ساختمان های اداری و مدارس و کشتی های کروز برای جلوگیری از گسترش COVID-19” گفت: Zhifeng رن یک از نویسندگان این مطالعه از دانشگاه هوستون (آه) در ایالات متحده است. “توانایی خود را برای کمک به کنترل گسترش ویروس می تواند بسیار مفید برای جامعه” رن اضافه شده است. محققان گفت: آنها همچنین در حال توسعه یک میز-مدل بالا برای دستگاه است که قادر به تمیز کردن هوا در یک اتاق کار و کارگر اطراف فوری.

“مدارس و سیستم های حمل و نقل, بیمارستان ها, هواپیما, ساختمان های اداری, مراقبت های بهداشتی دیگر امکانات و تنظیمات عمومی خواهد بود اولین بار در خط به دریافت این دستگاه گفت: Garrett K. پوست Medistar یک هوستون-پزشکی مبتنی بر املاک و مستغلات و توسعه شرکت که با همکاری آه برای توسعه این دستگاه است.

به گفته دانشمندان از آنجا که این ویروس می تواند باقی می ماند در هوا برای حدود سه ساعت یک فیلتر است که می تواند آن را حذف کنید به سرعت یک طرح عملی و با کسب و کار بازگشایی در سراسر جهان آنها بر این باورند کنترل در تهویه مطبوع فضاهای بود فوری.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل coronavirus موارد

این مطالعه اشاره کرد که رمان coronavirus نمی تواند زنده ماندن در دمای بالاتر از 70 درجه سانتیگراد بنابراین با ساخت فیلتر حرارت و گرمی — حدود 200 درجه سانتیگراد محققان گفت: آنها قادر به کشتن ویروس تقریبا بلافاصله.

رن گفت: نیکل فوم ملاقات چند کلید مورد نیاز است. “آن متخلخل است اجازه می دهد جریان هوا و الکتریکی رسانا اجازه داده است که آن را می شود گرم می شود. آن نیز انعطاف پذیر است” محققان اشاره کرد, در بیانیه ای. اما آنها اضافه شده است که نیکل فوم نیز تا به حال کم مقاومت و آن را دشوار است به منظور بالا بردن درجه حرارت به اندازه کافی بالا به سرعت کشتن ویروس. محققان گفتند که این مشکل حل تاشو فوم اتصال محفظه های متعدد با سیم برق برای افزایش مقاومت بالا به اندازه کافی برای بالا بردن درجه حرارت به عنوان بالا به عنوان 250 درجه سانتیگراد است.

ساخت فیلتر الکتریکی گرم می شود به جای آن حرارت از یک منبع خارجی آنها گفت: مقدار گرمایی است که موفق به فرار از فیلتر به حداقل رسیده اجازه می دهد تهویه مطبوع به عملکرد بسیار کم فشار است.

زمانی که دانشمندان ساخته شده و آزمایش یک نمونه اولیه برای ارتباط بین ولتاژ/جریان و درجه حرارت آنها گفت: آن را برآورده الزامات مورد نیاز برای معمولی حرارت, تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) سیستم و می تواند کشتن coronavirus.

“این رمان biodefense هوا در محیط داخلی حفاظت فن آوری ارائه می دهد برای اولین بار-در-خط پیشگیری در برابر محیط زیست واسطه انتقال هوابرد SARS-CoV-2 خواهد شد و در خط مقدم فن آوری های موجود برای مبارزه با جریان همه گیر و هر آینده هوابرد biothreats در محیط داخلی گفت:” فیصل چیمه یکی دیگر از نویسندگان این مطالعه از آه.

محققان به نام برای مرحله رول از دستگاه “ابتدا با اولویت بالا سالن که در آن کارگران ضروری هستند در معرض خطر بالا از قرار گرفتن در معرض.” آنها بر این باورند که رمان دستگاه را هر دو بهبود ایمنی برای کارگران در خط مقدم ضروری صنایع و اجازه می دهد تا غیر ضروری کارگران برای بازگشت به کار گرفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>