دانشمندان اعلام ‘پیشرفت’ اتمی نقشه coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ما دانشمندان چهارشنبه اعلام کرد آنها در حال ایجاد اولین 3D اتمی مقیاس نقشه بخشی از رمان coronavirus که متصل به و آلوده سلول های انسان یک گام مهم به سوی توسعه واکسن و درمان است.

آن را به عنوان مرگ و میر از این COVID-19 ویروس شروع به پریدن کرد و گذشته از 2000 تقریبا همه آنها در سرزمین اصلی چین که در آن 74,185 موارد عفونت تایید شده است پس از آن برای اولین بار پدید آمده در اواخر ماه دسامبر.

این تیم از دانشگاه تگزاس در آستین و موسسه ملی بهداشت (NIH) برای اولین بار مورد مطالعه قرار کد ژنتیکی این ویروس ساخته شده در دسترس عموم توسط محققان چینی و استفاده از آن به منظور توسعه یک تثبیت نمونه ای از یک بخش کلیدی به نام سنبله پروتئین است.

آنها سپس تصویربرداری سنبله پروتئین با استفاده از برش لبه تکنولوژی شناخته شده به عنوان برودتی میکروسکوپ الکترونی, چاپ و نشر یافته های خود را در مجله علوم.

“سنبله است که واقعا آنتی ژن است که ما می خواهیم به شما معرفی به انسان نخست خود را پاسخ ایمنی به آنتی بادی علیه این طوری که زمانی که آنها پس از دیدن واقعی ویروس سیستم ایمنی بدن خود را آماده و لود برای حمله به” UT Austin دانشمند Jason McLellan که این تحقیقات را هدایت کرده و گفته.

او اضافه کرد که او و همکارانش در حال حاضر بسیاری از سال را صرف مطالعه دیگر اعضای خانواده کروناویروس از جمله SARS و MERS که کمک به آنها در توسعه مهندسی روش های مورد نیاز برای نگه داشتن سنبله پروتئین پایدار است.

مهندسی خود سنبله پروتئین است خود را در حال آزمایش به عنوان یک پتانسیل واکسن توسط NIH.

این تیم است که با ارسال نقشه ساختار مولکولی خود به همکاران در سراسر جهان به طوری که آنها می توانید آن را با ساخت آن را تحریک بیشتر پاسخ ایمنی است.

این مدل همچنین می تواند به دانشمندان کمک کند توسعه پروتئین جدید برای اتصال به قسمتهای مختلف سنبله و جلوگیری از عملکرد برای درمان کسانی که در حال حاضر آلوده. این شناخته شده به عنوان آنتی ویروسها.

“این است که به زیبایی ساختار مشخص از یکی از مهم ترین coronavirus پروتئین — دستیابی به موفقیت واقعی در نظر درک چگونه این coronavirus می یابد و وارد سلول” گفت: virologist بنیامین Neuman در Texas A&M University-تکسارکنا بود که درگیر نیست در کار.

“ساختار نشان می دهد که اگر چه سنبله ساخته شده است از سه یکسان پروتئین یکی کشی را بالاتر از بقیه به طور موثر به این ویروس دیگر رسیدن به,” او اضافه شده است.

مفید جنبه ای از ساختار برای توسعه واکسن است که این نقشه ها را به اندازه و محل از زنجیره ای از مولکول های قند ویروس استفاده می کند به جلوگیری از شناسایی توسط سیستم ایمنی بدن انسان, اضافه Neuman.

برودتی میکروسکوپ الکترونی با استفاده از پرتوهای الکترون به بررسی ساختارهای اتمی از مولکولهای زیستی هستند که منجمد برای کمک به حفظ آنها.

سه دانشمند با اعتبار توسعه فن آوری را اهدا شد در سال 2017 جایزه نوبل در شیمی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>