دانشمند افتخار, نوجوانان, آب و هوا فعال گرتا Thunberg نامگذاری جدید حلزون گونه…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دانشمندان از کشف گونه جدیدی از حلزون زمین و نام آن را Craspedotropis gretathunbergae افتخار سوئدی فعال گرتا Thunberg برای تلاش های خود را به منظور بالا بردن آگاهی در مورد تغییر آب و هوا. با توجه به مطالعه منتشر شده در تنوع زیستی اطلاعات مجله تازه کشف شده از گونه های متعلق به این به اصطلاح caenogastropods — یک گروه از حلزون زمین شناخته می شود و حساس به خشکی دما افراط و تخریب جنگل.

دانشمندان از جمله تکاملی بوم Menno Schilthuizen از Naturalis تنوع زیستی مرکز در هلند گفت حلزون پیدا شد بسیار نزدیک به تحقیقات در زمینه ایستگاه در کوالا Belalong زمینه مطالعات مرکز در برونئی. آنها اضافه شده که حلزون کشف شد در پای یک تپه شیب دار شیب کنار یک رودخانه بانک جستجوگری در شب بر روی برگ های سبز از و nbsp ؛ understorey گیاهان.

تلاش کمک کار دانشمند J. P. Lim که برای اولین بار فردی از حلزون گفت: “نامگذاری این حلزون پس از گرتا Thunberg است راه ما از تصدیق کرد که نسل او خواهد بود مسئول برای رفع مشکلاتی که آنها ایجاد نکرد.” “و این یک وعده است که مردم از همه نسل ها خواهد شد پیوستن او به کمک” Lim گفت.

محققان گفت: آنها با نزدیک شدن Thunberg که گفت که او خواهد بود “خوشحال” به این گونه پس از او به نام.

مطالعه کار از جمله میدانی مورفولوژيک مطالعه و طبقه بندی شناسایی شده نمونه انجام شده در زمینه مرکز با تجهیزات اولیه و بدون دسترسی به اینترنت, دانشمندان گفت. با توجه به مطالعه انجام شد و توسط ندیده ‘دانشمندان شهروند’ هدایت شده توسط کارشناسان در 10 روز تاکسون سفر. “در حالی که ما می دانیم که این راه کار محدودیت های آن از نظر کیفیت خروجی (برای مثال ما قادر به انجام dissections و یا برای انجام گسترده ادبیات جستجوهای) این مزایا عبارتند از سریع گونه های کشف و در محل پردازش مواد” محققان نوشت: در مطالعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>