دانشمند پرچم Kedarnath پروژه نگرانی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک دانشمند ارشد نمایندگان مجلس Bisht از Uttarakhand نگرانی در مورد اینکه آیا زمین شناسی جنبه های Kedarnath پروژه های بازسازی در نظر گرفته شده آن را به عنوان اتمام. Bisht مدیر Uttarakhand فضای نرم افزار مرکز ابراز نگرانی در مورد سنگین کار ساخت و ساز این پروژه در محیط زیست حساس و شکننده منطقه در حضور استاد K Vijay Raghavan اصلی مشاور علمی (PSA) به دولت است.

پروفسور Raghavan دعوت کرده است Bisht به دهلی نو برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از نگرانی های خود را با دیگر کارشناسان و مقامات در دفتر نخست وزیر در پایان این ماه است. “حقایق مطرح شده توسط نمایندگان مجلس Bisht مورد Kedarnath افشاگری. من او را خواسته برای آمدن به دهلی نو برای بحث در این مورد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از هر گونه خطر احتمالی گفت:” پروفسور Raghavan.

“در حدود 4.5 متر بلند 1.5 متر عرض دیوار ساخته شده است که در پشت Kedarnath حرم برای حفاظت از آن است. اما اگر باقی مانده سقوط از یخچال های طبیعی می تواند دیوار باشد آن ؟ فقط پشت دیوار در بالادست وجود دارد یخ رفت [توده ای از سنگ و رسوب انجام شده و سپرده توسط یخچال های طبیعی] است که در حدود 160 متر ارتفاع دارد. این دیوار به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر تاثیر بقایای در حال سقوط از این ارتفاع?” Bisht پرسید.

“این را در نظر بگیرید: اگر 160 متر از morainic قوز پشت 4.5 متر دیوار چه هدف آن خدمت می کنند ؟” او مورد سوال است.

Bisht زنگ زد زنگ هشدار در مورد “زمین شناسی احتیاطی که گرفته شده است و قبل از ساخت دیوار. اگر چنین سازه های بتنی ساخته شده و سپس زمین ویژگی قطعا نیاز به در نظر گرفته شود. معلوم نیست که آیا چنین جنبه های نگه داشته شده است در ذهن قبل از شروع کار ساخت و ساز.”

سوالات مطرح شده در مورد بسیاری از Adi Shankaracharya ساخته شده در Kedarnath که 100 متر عرض و 15 متر عمق گودال حفر شده همراه با ساخت بیش از 20 کیلومتر-جاده طولانی است.

این Uttarakhand دولت اعلام 2,845 مرده در ژوئن 2013 فلش سیل در Kedarnath و مناطق مجاور. ناگهانی ذوب یخ در یخ زده Chorabari دریاچه حدود دو کیلومتر بالادست Kedarnath و کار ساخت و ساز بودند اشاره به دلایل اصلی پشت فاجعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>