علم پنل سر مخالف RS بار در آنلاین مشارکت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره نماینده مجلس Jairam رامش که ریاست مجلس کمیته علوم و تکنولوژی محیط زیست و جنگل ها در روز چهارشنبه ابراز نارضایتی بیش از Rajya سبها دبیرخانه تصمیم disallowing آنلاین مشارکت برخی از پانل اعضای جلسه به بحث در مورد Covid-19 بیماری همه گیر.

او به نام Rajya سبها مقامات استدلال در برابر پیشنهاد خود را به صورت مجازی شرکت “احمقانه و ساختگی” و شکایت در مورد “دروغ ویروس”.

رامش نوشت: به Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu گفت: برخی از اعضای پانل مجاز به شرکت عملا به عنوان او می ترسید عدم رسیدن به حد نصاب برای این نشست است.

در یک جلسه تحت Naidu این ریاست در چهارشنبه Rajya سبها مقامات با اشاره به این که حد نصاب لازم است فقط برای گرفتن تصمیمات و اتخاذ گزارشات و نه برای بحث و گفتگو.

مقامات تاکید رامش-led پنل برگزار شد 32 جلسات در طول سه سال گذشته و 22 درصد از آنها بدون رسیدن به حد نصاب. بسیاری از قانونگذاران مخالف دولت شده اند و خواستار جلسات آنلاین از مجلس پانل با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.Naidu و Lok سبها اسپیکر Om Birla باید در جلسات و خواسته مقامات برای پیدا کردن یک راه حل است اما مجوز به صورت دیجیتال بحث شده اند نه آینده.

مجلس پانل جلسات همیشه اتفاق افتاده در داخل خانه پیچیده میان بسیار محرمانه.

در یک صدای جیر جیر رامش گفت: “پس از من گرفت و به عنوان رئیس کمیته علوم و تکنولوژی محیط زیست, جنگل & تغییر آب و هوا ما برگزار شد 11 جلسات از سپتامبر سال 2019 به مارس سال 2020 با رسیدن به حد نصاب در تمام جلسات.”

او گفت: نقطه ای بود و نه در مورد حد نصاب به تنهایی. “این در مورد تسهیل آن دسته از نمایندگان مجلس [اعضای مجلس] که می خواهند برای شرکت در & قادر به به دلیل مهار منطقه و قرنطینه محدودیت های خود را در خانه متحده است. بسیار متفاوت از حضور با توجه به دیگر تعهدات در زمان عادی…” او با اشاره به عدم حد نصاب در اوایل جلسات. “در آن موارد ما نیست پیشبرد اطلاعات همیشه بر حضور خواهد یافت و کسی که نمی خواهد. این زمان در اطراف مجلس را مطلع قبل از جلسه. برخی از آنها حتی درخواست برای نشست مجازی” گفت: Ramesh.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>