مدارس و مغازه ها دوباره باز در سراسر اروپا به عنوان Covid-19 موارد فلات اما کارشناسان هشدار می دهند…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مردم خواندن در مرکز شهر رم کودکان از رفتن به مدارس ابتدایی در Demark ایتالیایی ها بازگشت به کتابفروشی ها و اتریش اجازه می دهد باغبانی فروشگاه ها به فروش گل دوباره زندگی به نظر می رسد به بازگشت به حالت عادی به عنوان یک اولیه نشانه ای از امید و خوش بینی است که اولین موج از اروپا ویرانگر بیماری همه گیر در حال آمدن است به پایان است.

پس از منشاء آن در مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته رمان عفونت کرونا ويروسی است که به حداقل 185 کشورها و مناطق در سراسر جهان کشتار بیش از یک لاخ مردم و آلوده کردن بیش از 2 میلیون دیگران تقریبا به ارمغان آورد و زندگی روزانه برای یک وقفه.

اما گروهی از نویسندگان از جمله ویلیام غرفه چیکو هارلن جیمز McAuley, Loveday موریس و Michael Birnbaum می گویند در واشنگتن پست مقاله ای که از ایرلند به یونان مقامات در حال دیدن امیدوار نشانه هایی که مسری عفونت را آغاز کرده اند به فلات یا حالا پس از رسیدن به اوج در ادامه با اشاره به تخت های مراقبت ويژه که در حال حاضر آغاز ثبت نام روزانه کاهش در تعداد hospitalisations.

میلان و مادرید و بیمارستان و کارکنان تاکید کرد که به محدودیت های خود را چند هفته پیش به عنوان هزاران نفر از سرفه fevered, نفس بيماران رسید از طریق درهای خود را در حال حاضر گزارش خالی کردن تخت در Icu مقاله بخوانید.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

این سورو اوچوا بیمارستان در مادرید ساخته شده اخبار بین المللی با تصاویر آخرین ماه از بیماران بیمار خوابیده بر روی زمین در انتظار دیده می شود توسط یک دکتر. در حال حاضر وجود دارد چند یدکی تخت در اسپانیا نویسندگان گفت: این پست.

اما آن را هنوز هم به طور کامل اجازه دهید تا مقامات احتیاط.

هانس Kluge, سازمان بهداشت جهانی, مدیر برای اروپا گفت: “ابر طوفان” از همه گیر “هنوز آویزان به شدت بیش از منطقه اروپا.”

اعضای اتحادیه اروپا و انگلیس حساب برای تقریبا دو سوم از 150,000 مرگ و میر ثبت شده در سراسر جهان است.

در همان زمان کارشناسان بیماری های عفونی نیز اظهار نظر کردن که اروپا در تلاش برای کند کردن بیماری همه گیر — سازماندهی قرنطينه در سراسر قاره گسترده تر و سخت گیرانه تر از آن دیده می شود در طاعون در قرون وسطی — کار کرده است.

“وجود دارد که نور در انتهای تونل. اما ما در حال حاضر در هر دو ظریف و خطرناک در این بیماری همه گیر” وزیر خارجه Dominic Raab گفت: کشور زمانی که او اعلام کرد که آن مستند ادامه خواهد داد برای یکی دیگر از سه هفته حداقل.

در ایتالیا وجود دارد که یک اجماع گسترده است که اورژانس فاز شروع به خرد شدن پس از دو ماه دوره آن بیش از 20 ، 000 نفر کشته شدند. مقامات بهداشتی بیشتر گزارش شده است که تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته است 25 درصد از اوج دو هفته پیش.

مارتین هرش مدیر کمک Publique-Hopitaux de Paris, بزرگترین بیمارستان های عمومی سیستم در اروپا گفت: این پست که در پاریس منطقه سخت ترین ضربه را coronavirus تعداد کل موارد تا به حال تثبیت شده برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“ما در حال حاضر آنچه ما به نام “بالا فلات’ هرش گفت:,”, است که می گویند یک ثبات در سطح بسیار بالا و همیشه با یک افزایش در تعداد موارد در سالمندان واحد که در صورت شرایط دشوار است. اما ما می توانید به اشتراک گذاری چندین نشانه های دلگرم کننده.”

اسپانیا به پایان اولین ماه از حبس این هفته فرناندو سیمون که سر اورژانس بهداشت پاسخ برای سلامت وزارت بهداشت گفت: به سرعت اتخاذ اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی اقدامات زیر را که اعلامیه این بیماری همه گیر را پایین آورده گسترش COVID-19.

اما آنجلا هرناندز پونت, معاون دبیر مادرید اتحادیه پزشکان اشاره کرد که پایان دادن به مسری شیوع به گفته او ممکن است لزوما خیلی نزدیک و یا آنچه در نظر گرفته شده است به طور مستمر خطی کاهش است. “ممکن است آن را بیشتر شبیه به یک زیگزاگ بالا و پایین.”

“ما همیشه دیده می شود نور را در انتهای تونل, اما سوال این است: در چه هزینه ؟” او گفت: “چقدر درد و رنج از نظر تعداد زندگی و تلاش در بخشی از بهداشت حرفه ای؟”

تکرار کلمات او صدراعظم آلمان همچنین تاکید کرد: “اما از آن است که یخ نازک.”

“این واقعا یک وضعیت که در آن احتیاط این است که منظور از روز و نه اعتماد بیش از حد” او اظهار اولین مراحل آزمایشی گرفته شده توسط خود مردم نسبت به حالت عادی. (ANI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>