SC صدور حکم با اشاره 370 مقاله در مورد نیمکت بزرگتر در دوشنبه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دیوان عالی کشور تصمیم گیری خواهد شد در روز دوشنبه اگر دادخواست به چالش کشیدن abrogation از ماده 370 که اعطا امتیازات ویژه به سابق ایالت جامو و کشمیر باید شنیده شود توسط یک نیمکت بزرگتر از کمتر از هفت قضات است.

قانون اساسی نیمکت رهبری عدالت Ramana و همچنین شامل قضات, Sanjay کیشان کال R Subhash ردی BR Gavai و Surya کانت تا به حال محفوظ است حکم خود را در مورد این مسئله از مرجع در ژانویه 23 ماه گذشته.

ارشد مشاوره دینش Dwivedi بود که ظاهر می شود برای یک intervenor در این مورد اشاره کرده بود که دو زودتر SC قضاوت Prem Nath کال (1959) و Sampat Prakash (1968) در مواجهه با توجه به دامنه و قصد از ماده 370. از آنجا که هر دو این قضاوت بودند تحویل داده شده توسط نیمکت از پنج قضات Dwivedi خواسته بود به دادگاه ارجاع موضوع به یک نیمکت از هفت یا بیشتر قضات است.

در Sampat Prakash قضاوت دیوان عالی کشور برگزار شد که در ماده 370 را متوقف خواهد کرد عمل تنها در صورتی که رئیس جمهور مسائل یک جهت را که در اثر توصیه های ساخته شده توسط مؤسسان جامو و کشمیر.

در Prem Nath کال حکم دیوان عالی کشور حکم داد که تمامی قدرت های حاکم کشمیر بودند نه محدود ماده 370. موقت مفاد ماده 370 دادگاه رد شد و بر اساس این فرض که رابطه نهایی بین هند و جامو و کشمیر خواهد بود در نهایت تعیین شده توسط مجلس مؤسسان جامو و کشمیر.

دولت مرکزی و قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر تا به حال به مخالفت با مرجع و فرستاده شده بود که هیچ درگیری بین این دو قضاوت. این مرکز معتقد است که حاکمیت J&K فعال توسط ماده 370 موقت بود.

این مرکز تا به حال منسوخ شدن مقاله در آگوست 5 از طریق یک قطعنامه در پارلمان و باز جامو و کشمیر را به دو سرزمین های اتحادیه از J&K و لاداخ.

حداقل 23 دادخواست واصل شد در دادگاه عالی به چالش کشیدن دولت تصمیم به لغو ماده 370. این جلسه در قانونی بودن این مرکز را به حرکت در نظر گرفته خواهد شد توسط دادگاه پس از آن حل و فصل سوال در مورد اشاره به نیمکت بزرگتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>