SC به حکومت در اعتبار RBI ممنوعیت cryptocurrency

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دادگاه عالی تصمیم خواهد گرفت در چهارشنبه اعتبار 2018 بانک مرکزی هند (RBI) تصمیم به ممنوعیت بانک ها از ارائه خدمات به هر فرد و یا کسب و کار اشخاص برخورد با cryptocurrencies از جمله bitcoins.

یک نیمکت از قضات Rohinton نریمان, Aniruddha بوز و V Ramasubramanian را تلفظ قضاوت در ساعت 10.30 صبح در یک دادخواست توسط اینترنت و موبایل, انجمن هند (IMAI) یک صنعت گروه بندی که به چالش کشیده شده است این ممنوعیت.

در مارس 5, 2018, RBI با صدور یک بیانیه مطبوعاتی با بیان اینکه پول مجازی (VCs) مراجعه کننده به عنوان ارزهای رمزنگاری و رمزنگاری دارایی افزایش نگرانی های حمایت از مصرف کننده در بازار صداقت و پول شویی. با در نظر گرفتن این خطرات همراه بانک ها خواسته شد برای مقابله با crypto-کسب و کار مرتبط.

یک روز بعد در تاریخ 6 آوریل سال 2018 به RBI صادر شده اطلاع رسانی با بیان اینکه سازمان تنظیم آن را نباید در VCs و یا ارائه خدمات برای تسهیل هر فرد یا نهاد در برخورد با و یا حل و فصل VCs.

“این خدمات شامل نگهداری حساب, ثبت نام تجاری, اقامت, پاکسازی, دادن وام در برابر نشانه های مجازی, پذیرش آنها را به عنوان وثیقه افتتاح حساب از مبادلات برخورد با آنها و انتقال / دریافت پول در حساب های مربوط به خرید/ فروش VCs” اطلاع رسانی گفت.

در این جلسه قبل از دیوان عالی کشور IMAI استدلال کرده بود که cryptocurrency است نه شدت و ارز بیشتری را در طبیعت از کالا و RBI ندارد قدرت برای تحمیل چنین ممنوعیت در صورت عدم وجود قانون در این زمینه منع cryptocurrency.

RBI با این حال معتقد است که آن را تا به حال از سال 2013 بوده است هشدار به کاربران cryptocurrencies و که در آن در نظر cryptocurrency دیجیتال وسیله پرداخت است که به سرمازده در جوانه به طوری که سیستم پرداخت در کشور است به خطر افتاده است. نسبت به پایان آن است که قدرت را به تصمیم گیری منع cryptocurrencies آن استدلال کرد.

RBI در دسامبر 2013, هشدار, کاربران, سهامداران و معامله گران از ارزهای مجازی از جمله Bitcoins در مورد پتانسیل مالی حقوقی و امنیتی مربوط به خطرات مرتبط با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>