توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 10 سال 2020 10:13:47 am

Shaheen Bagh, supreme court on Shaheen Bagh, Shaheen Bagh roadblock supreme Court, Shaheen Bagh road, Delhi assembly elections, Elections news, Indian Express صدها نفر از مردم عمدتا زنان هستند در حال حاضر برگزاری یک 24/7 اعتراض در شاهین باغ در برابر تابعیت متمم قانون و یک در سراسر کشور اجرای ملی ثبت نام از شهروندان است. (اکسپرس عکس)

دیوان عالی کشور در روز دوشنبه خواهد شنیدن دادخواست به دنبال حذف ضد قانون شهروندی معترضان از شاهین باغ در دهلی نو. به درخواست ثبت شده توسط مدافع Amit Sahni و BJP رهبر Nand Kishore Garg شد معوق تا 10 فوریه در نظر دهلی مجمع انتخابات در فوریه 8.

درخواست استناد مشکلات برای ساکنان محلی کسب و کار و مسافران با توجه به بسته شدن جاده هیچ 13A بین ماتورا جاده و Kalindi Kunj توسط پلیس به دلیل تحصن در اعتراض شاهین باغ که در جریان بوده است برای بیش از 50 روز در حال حاضر.

در درخواست تجدید نظر خود را مدافع Sahni در پی دانستن “اینکه آیا معترضان بدون محدودیت حقوق طبق ماده 19 از قانون اساسی هند به اعتراض در یک جاده شلوغ در نقض دیگر افراد حق را به یک شاهراه و این که آیا چنین تظاهرات می شود مجاز به ادامه, به ویژه هنگامی که خاص جاده مسدود شده است برای بیش از یک ماه”.

“وجود دارد هیچ نزاع با این گزاره که هر کس حق اعتراض اما همین موضوع به محدودیت معقول است که می تواند اعمال به دنبال بزرگتر مورد علاقه” دادخواست خود را به عنوان خوانده شده.

“Tthe عمومی در بزرگ مواجه است مشکل بزرگ/مشکلات به عنوان گفت: راه مسدود شده از 15-12-2019 و ساکنان کسبه کودکان و بیماران مواجه شدید مشکلات” به آن اضافه شده است.

مانوهر دادخواست از سوی دیگر گفت: اجرای قانون و ماشین آلات شده است “گروگان به هوی و هوس و خیالات از معترضان” و به دنبال apex مداخله دادگاه به تدوین دستورالعمل برای تظاهرات در اماکن عمومی.

در ژانویه 14, دادگاه عالی دهلی نو شد حاضر به تصویب هر گونه سفارش و کارگردانی پلیس به نگه داشتن در ذهن بزرگتر منافع عمومی و همچنین نگهداری از قانون و نظم است.

صدها نفر از مردم عمدتا زنان هستند در حال حاضر برگزاری یک 24/7 اعتراض در شاهین باغ در برابر تابعیت متمم قانون و یک پیشنهاد در سراسر کشور اجرای ملی ثبت نام از شهروندان است. اعتراض شده است در جریان است از 15 دسامبر سال گذشته است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de