SC به شنیدن دادخواست دنبال قربانی-محور ” دستورالعمل

دیوان عالی کشور روز جمعه توافق کردند که به نظر این درخواست توسط دولت مرکزی به دنبال قربانی محور دستورالعمل برای اطمینان از به موقع اعدام محکومین.

یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری هند (CJI) SA Bobde توافق برای بررسی این درخواست است که در میان چیزهای دیگر به دنبال ضرب العجل برای اعدام محکومین به سود داروهای درمانی دادخواست و رحمت دادخواست. دادگاه روشن ساخته است که آن را نمی خواهد تغییر موجود حقوق از اعدام محکومین.

توسعه در یک زمان می آید زمانی که عدم قطعیت بافندگی بیش از حلق آویز از چهار مجرم در سال 2012 در دهلی نو مورد تجاوز و مرگ دو حکم مسائل توسط یک دهلی دادگاه شده اند را در خود نگه دارد چرا که مجرم هستند و در عین حال به اگزوز تمام درمان های در دسترس به آنها.

مرکز درخواست شد که واصل از طریق یک نرم افزار در حال حاضر تصمیم مورد Shatrughan Chauhan در مقابل اتحادیه هند (2014) در ابتدا با ملاقات نامطلوب پاسخ توسط نیمکت که همچنین شامل قضات BR Gavai و Surya کانت.

نیمکت سوال نیاز به دستورالعمل های اضافی و همچنین ابراز شک و تردید در مورد روش اتخاذ شده توسط این مرکز در پر کردن یک برنامه در یک مورد بود که در حال حاضر تصمیم گرفته و تا به حال تبدیل شدن به نهایی.

وکیل عمومی Tushar مهتا پاسخ گفت که دستورالعمل های موجود که ارائه شده در Shatrughan Chauhan قضاوت سال 2014 برای حفاظت از منافع از اعدام مجرم بودند و نه قربانی – یا جامعه محور.

دادگاه ملحق به مهتا استدلال اما تاکید کرد که نتیجه مورد تاثیر نیست این اعتقاد یا جمله از محکومین در Chauhan تصمیم گیری است. این مرکز در آن درخواست ثبت شده هفته گذشته خواسته است دادگاه به اعمال محدودیت زمانی است که در آن یک اعدام محکوم شده است به پرونده درمانی دادخواست پس از بررسی درخواست را رد کرد.

علاوه بر این مرکز به دنبال دستورالعمل داده می شود به همه کشورهای مقامات زندان و دادگاه صالح برای صدور حکم مرگ در ظرف هفت روز پس از رد درخواست رحمت و برای اجرای محکوم ظرف هفت روز پس از مرگ, حکم صادر شده است صرف نظر از مرحله بررسی درمانی یا رحمت درخواست همکاری کرد.

این Shatrughan Chauhan حکم دادگاه راس گذاشته دستورالعمل های مربوط به این روش در قرار دادن رحمت دادخواست قبل از رئیس جمهور. همچنین موظف است که طرد از رحمت دادخواست توسط فرماندار یا رئیس جمهور باید ابلاغ به محکوم است. قضاوت نیز تجویز یک دوره 14 روز بین دریافت ارتباطات از رد درخواست رحمت و برنامه ریزی تاریخ اعدام.

این درخواست توسط مرکز ارسال شده است که محکومین که محکوم به اعدام برای جرایم را “روند قضایی برای سوار شدن” را در زیر لباس از ماده 21 و از آن زمان دیوان عالی کشور در پا به جبران نارضایتی از قربانیان و خانواده خود را به طوری که ایمان خود را در روند قضایی تقویت شده است.

ارشد مشاوره ربکا جان که به نمایندگی از اعدام محکومین در سال 2012 در دهلی نو, تجاوز گروهی مورد گفت: “دادگاه تنها صادر شده توجه کنید و آن را ساخته شده است آن را بسیار روشن است که آن را نمی خواهد با سرهم بندی کردن Shatrughan Chauhan قضاوت. تا حدی که این مرکز هر کاری کردم نشد از این.

یکی از مطالبات توسط این مرکز به دستور یک مهلت به پرونده درمانی دادخواست. من هیچ مشکلی با آن ارائه شده آن است که برای همه از جمله شرکت ها مانند اعتماد و وودافون.

یکی دیگر از نگرانی بود ، که ناشى از فقط یک مورد که مشکل ساز است. قانون نمی تواند تغییر بر اساس حقایق از یک مورد. آیا پاره شدن عجله برای اجرای (زندانیان)? چه اتفاقی می افتد اگر شما صبر کنید یک ماه بیشتر تا همه را خسته خود را درمان? عدالت است نه مجازات مرگ با تمام تلاش در حال حاضر به عادی مجازات اعدام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر