ارشد می گوید دهلی HC به شنیدن نفرت از شاه درخواست اشیاء سخت فرمانده اظهارات

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده به وسیله Ananthakrishnan G | دهلی نو | به روز شده در: 5 مارس سال 2020 4:36:33 am

Supreme court on hate FIR plea, supreme court of India, CJI, new delhi news, india news , indian express news ,Supreme courts of india, reserve bank of india, RBI, SC, indian banking, indian currency, indian finance, indian express business, indian express news نیمکت در ضمن کاهش یافته است به شنیدن دادخواست توسط فعال خشن فرمانده گرفتن استثنا به اتهام اظهارات در مورد دیوان عالی کشور و مجلس است. آن گفت: “تا ما مرتب این را ما نمی خواهد صدای شما را بشنود دیگران”. (فایل)

توصیف به عنوان “غیر قابل توجیه” “بلند” adjournment, دادخواست به دنبال ثبت نام از دپو در برابر برخی از BJP رهبران بیش از اتهام نفرت سخنرانی های ساخته شده در روز قبل جامعه خشونت در دهلی نو, دیوان عالی کشور روز شنبه با ارسال این درخواست به دادگاه عالی دهلی با این جهت است که در آن ذکر شده برای 6 مارس همراه با دادخواست دیگر بر این موضوع است.

نیمکت از رئیس دادگستری هند S A Bobde و قضات B R Gavai و Surya کانت شنیدن درخواست ده شورش مردم آسیب دیده, SC می گوید HC به شنیدن نفرت از شاه درخواست اشیاء به اظهارات فرمانده گفت: “ما فکر می کنیم که adjournment برای یک دوره طولانی غیر قابل توجیه است. ما همچنین نمی خواهید به فرض صلاحیت زمانی که HC ضبط از ماده… ما نیز مستقیم است که دیگر متصل مسائل همراه با تمام برنامه های کاربردی برای impleadment و مداخله در همان موضوع که مسلما شده است موکول به بعد از آن تاریخ توسط دادگاه عالی دهلی نو ممکن است پیشرفته گرفته تا همراه با فوری حکم دادخواست در تاریخ فوق الذکر یعنی 06.03.2020.”

نیمکت در ضمن کاهش یافته است به شنیدن دادخواست توسط فعال خشن فرمانده گرفتن استثنا به اتهام اظهارات در مورد دیوان عالی کشور و مجلس است. آن گفت: “تا ما مرتب این را ما نمی خواهد صدای شما را بشنود دیگران”.

در استشهاد بعد دهلی فرمانده پلیس متهم به تحریک خشونت از طریق سخنرانی و گفت که او “شناخته شده برای مصرف تحقیر ایستاده و آوردن قضائیه به عنوان یک نهاد و فردی قضات در بی احترامی”. پلیس خواست دادگاه نه تنها تحمیل نمونه هزینه و همچنین شروع به اهانت به دادگاه در برابر او.

به محض شنیدن آغاز شد, عدالت Gavai پرسید که آیا فرمانده تا به حال ساخته شده برخی از سخنرانی ها در مورد دادگاه و مجلس است.

“بله” گفت: وکیل عمومی Tushar مهتا اضافه کرد که مهم بود “بسیار جدی”. او به دادگاه گفت که فرمانده گفت: “ما را دیده اند سابقه دیوان عالی کشور است. ما هیچ ایمان در دیوان عالی کشور اما ما هنوز هم باید برای رفتن. اما در نهایت عدالت انجام خواهد شد در خیابان”.

مهتا با اشاره به یک سخنرانی در Hindi ساخته شده توسط فرمانده گفته در جامع Millia اسلامی در تاریخ 16 دسامبر 2019.

ظاهر می شود برای فرمانده مدافع کارونا Nundy گفت: “او در این گفت”. اما روی نیمکت به او گفت: “اگر این چیزی است که شما احساس می کنید در مورد این دادگاه و سپس ما را به تصمیم می گیرید چه چیزی را در مورد شما”.

“ما در حال قرار دادن او را در اطلاع در حال حاضر قبل از ما می شنوید. در پاسخ به این که” CJI گفت: مشاور و اضافه کرد “تا ما مرتب این را ما نمی خواهد صدای شما را بشنود دیگران”. Nundy سپس به دنبال مجوز برای برداشت دادخواست و refile آن است.

مهتا نمایندگی پلیس دهلی گفت: درخواست مشابه را به حال شده است قبل از ثبت دادگاه عالی بیش از حد و که پلیس گفته بود HC که زمان نبود مساعد برای ثبت نام از فیرث “ما گفت: ما باید دریافت صدها نفر از جمله سخنرانی. وضعیت پایدار نیست و ما در حال تمرکز بر نظم و قانون. ما نمی گویند شاه را نمی خواهد ظ گفت:” روی نیمکت.

زمانی که CJI از او پرسید “وضعیت مساعد برای ثبت نام از, شاه”, مهتا پاسخ وجود نداشت شورش در آخرین سه روز. “بنابراین شما خواهد شد ثبت نام شاه” در حال حاضر این CJI پرسید. مهتا گفت: دادگاه و او ممکن است احساس کنید این وضعیت عادی است, اما از آن است که برای نظم و قانون و ماشین آلات را در زمان. او گفت: هر دو طرف تا به حال فیلم ها و هر دو انتخابی “اما ما نمی تواند”.

“چگونه است که مهم است ؟ ممکن است که اگر شما ثبت نام شاه در برابر یک طرف چیزی را تشدید کنند. اما آن را نمی خواهد یافت اگر شما ثبت نام دپو در برابر هر دو طرف” را CJI گفت. “ثبت نام از شاه نمی تعصب هر کسی حقوق. پس از آن باید یک مشکل نیست در حال حاضر اگر شما می گویند وضعیت پایدار است,” او گفت:.

به عنوان ارشد مدافع کالین Gonsalves, ظاهر می شود برای دیگر دادخواهان او آغاز شد ارسال مهتا اعتراض کرد و گفت: نیمکت که او بیش از حد نباید شنیده شود.

“شما گفت: کسانی که افراد دیگر نیز باید شنیده نمی شود” به CJI پرسید. مهتا گفت: “آنها اسپانسر شده از طرف فرمانده.” “ممکن است اما ما نمی توانیم آنها را رد شنوایی” در CJI گفت. Gonsalves سپس به استناد برخی سخنرانی از BJP رهبران Kapil میشرا Anurag Thakur و Parvesh صاحب سینگ. او گفت: Mishra بیانیه برای اولین بار در ماه ژانویه است. نیمکت از او خواست اگر او تا به حال گرفته شده و هر گونه اقدام در آن پس از آن. “ما نداشت درک عظمت وضعیت” Gonsalves پاسخ داد. او گفت که پس از Mishra Jafrabad سخنرانی که شورش آغاز شد.

مقابله با او مهتا گفت: Gonsalves در تلاش بود تا به این تصور که هیچ شاه ثبت شده بود در حالی که این واقعیت بود که 468 دپو شده بود واصل شده است. “او می خواهد فیرث در برابر سه نام افراد” مهتا گفت.
روی نیمکت گفت: آن را می توان اضافه شده به دپو در صورت لزوم. “بله” پاسخ: SG اضافه کردن “آن است که غلط می گویند این درگیری ها آغاز شده و با این دو-سه سخنرانی. این آغاز خیلی قبل.”

جلسه شرکت کردند و سپس با اشاره به HC منظور از یک نیمکت رهبری عدالت S Muralidhar, تماس پلیس بر سرعت عمل در امر ثبت نام از دپو. مهتا گفت: چنین دستوری هرگز نباید گذشت که او خواهد بود به چالش کشیدن آن است.

Gonsalves گفت: شورش را اتفاق افتاده بود این رهبران که ساخته شده التهابی سخنرانی قرار داده شده است در زندان آغاز شد.

این CJI نیست کاملا موافقم: “ما همچنین باید برخی از تجربه شورش. بیانیه خود را نه کاملا درست است. گاهی اوقات هنگامی که شما گرفتن رهبران و زندان آنها را از آن عود کردن… ما نمی دانیم که این وضعیت خاص (در دهلی نو) اما تنها در پاسخ به آنچه شما گفت.”

این CJI گفت که در طول بمبئی شورش مثلا خشونت هایش تا زمانی که shakha pramukhs دستگیر شدند. نیمکت نیز گفت: “ما فکر نمی کنیم خشونت را می توان پیشتر توسط دادگاه دستور”.

روی نیمکت به دنبال کشف گزینه صلح و پرسید: احزاب اگر آنها مایل به معرفی رهبران که می توانید صحبت کنید و مرتب کردن مهم است. این خواسته آنها را به نام به HC بیان کرد در سفارش خود را به “دادگاه عالی همچنین ممکن است بررسی امکان حل و فصل مسالمت آمیز موضوع اختلاف”.

در روز بعد پلیس دهلی در زمینه استشهاد به دنبال اخراج از فرمانده درخواست. استشهاد ثبت شده توسط Rajesh Deo معاون کمیسر پلیس حقوقی (همراه) گفت: او در سراسر یک ویدئو کلیپ نشان فرمانده “ارائه یک سخنرانی است که نه تنها تحریک خشونت است اما همچنین به طور جدی تحقیر به عنوان آن را می سازد اظهارات موهن علیه Hon’ble دادگاه عالی هند به جمع زیادی از مردم”.

کلیپ استشهاد اعلام شد آزادانه در دسترس در رسانه های اجتماعی. آن همچنین با اشاره به سفارش توسط یک نیمکت سابق رئیس دادگستری هند Ranjan Gogoi در مارس 2019 در یک موضوع مربوط به گرفتاری کسانی که تسلیم در بازداشتگاه در آسام.

فرمانده تا به حال به دنبال recusal از CJI Gogoi از شنیدن آن گفت: CJI بود “با استفاده از” دادخواست خود را “به اطمینان حاصل شود که دولت… متعهد به اخراج دسته جمعی ادعا خارجی”. رد این دادگاه گفته بود: “در این زمینه اعلام شری خشن فرمانده در درخواست خود را برای recusal رئیس دادگستری از نیمکت… را بالقوه باعث آسیب آسیب و غرفه قضایی داوری”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>