SC باقی می ماند کارناتاکا HC را به قید وثیقه به 21 PFI مردان متهم به خشونت در Mangaluru

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دیوان عالی کشور روز جمعه در آنجا ماند, Karnataka بالا دستور دادگاه اعطای وثیقه به 21 نفر از اعضای این جبهه از هند (PFI) را متهم به خشونت در Mangaluru در تاریخ 19 دسامبر در جریان تظاهرات علیه تابعیت متمم قانون (CAA).

دو نفر کشته شدند پس از تظاهرات در برابر کا ملی و ثبت نام از شهروندان (NRC) خشونت تبدیل شد. صدها نفر از مردم به مبارزه طلبیده بود prohibitory سفارشات اعمال شده توسط پلیس ایالتی در سراسر چندین شهر از جمله بنگلور Mysuru, Kalburgi حسن Huballi و Dharwad. ده ها تن از نیروهای پلیس مجروح شدند در calshes.

در فوریه 17, Karnataka بالا دادگاه به قید وثیقه برای متهم در درخواست ثبت شده توسط محمد Ashik و 20 نفر دیگر نقطه از Udupi و Dakshina کانادا منطقه کارناتاکا واقع شدهاست. در کارناتاکا دولت که مخالف وثیقه منتقل apex دادگاه.

روز جمعه دادگاه عالی نیمکت متشکل از رئیس دادگستری S A Bobde و قضات B R Gavai و Surya کانت با صدور اخطار به متهم و پس از توجه به درخواست ثبت شده توسط کارناتاکا دولت در برابر اعطای وثیقه توسط دادگاه عالی.

دادگاه عالی در حالی که اعطای وثیقه گفته بود که پرونده های تولید شده نشان می دهد که “هویت متهم درگیر در ادعایی حادثه به نظر می رسد ثابت شده است بر اساس وابستگی های خود به جبهه از هند (PFI) و آنها که اعضای جامعه مسلمان” با توجه به PTI.

در اوایل سال جاری اجرای مدیریت (ED) فرستاده بود توجه داشته باشید به اتحادیه وزارت حاکی از وجود یک ارتباط بین تظاهرات در برابر قانون تابعیت در نقاط مختلف کشور و PFI.

این PFI تکذیب حمایت از تظاهرات در برابر کا که باید لرزاند کارناتاکا تامیل نادو و Telangana در جنوب هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>