SC حاکم در کمیسیون دائمی زنان افسران در نیروی دریایی امروز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دیوان عالی کشور (SC) به آن حکم روز سه شنبه در اعطای کمیسیون دائمی برای خدمت به زنان افسران در نیروی دریایی است.

یک کمیسیون دائمی حق یک مامور به خدمت در نیروی دریایی تا او/او بازنشسته بر خلاف کوتاه خدمات کمیسیون (SSC) که در حال حاضر برای 10 سال است و می توان توسعه یافته توسط چهار سال بیشتر و یا در مجموع از 14 سال است.

قضاوت تحویل داده خواهد شد توسط یک نیمکت از قضات DY Chandrachud و آجی Rastogi.

مورد مربوط به درخواست ثبت شده توسط اتحادیه دولت در برابر سپتامبر 2015 حکم دادگاه عالی دهلی نو شد (HC) برگزاری بود که هیچ دلیل قانع کننده برای رد خدمت زنان افسران از نظر کمیسیون دائمی.

این مرکز تصمیم گرفته بود در سپتامبر 2008 به اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران اما همان قابل اجرا بود فقط prospectively به زنان SSC افسران. خدمت زنان افسران محروم از این حق. HC برگزار شده بود که محرومیت از خدمت زنان افسران از کمیسیون دائمی شد غیرمنطقی و خودسرانه است. دادگاه ذکر شده زنان افسران بازنشسته شده بود در طول تعلیق پرونده قبل از آنها می تواند دوباره.

SC بود در ماه فوریه این سال در یک موضوع مشابه مربوط به ارتش هند زده یک ضربه برای برابری جنسیتی برگزاری است که SSC زنان افسران در خدمت حق کمیسیون دائمی. مانند افسران — راس دادگاه برگزار شده در فوریه 17 — در نظر گرفته شود برای کمیسیون دائمی صرف نظر از آنها با داشتن بیش از 14 سال از خدمات. این پیشنهاد توسط دولت مرکزی در این زمینه برای محدود کردن کامپیوتر به SSC زنان افسران با کمتر از 14 سال خدمت رد شد SC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>