روز پنج شنبه دادگاه عالی دستور داد که احزاب سیاسی باید از انتشار بر روی وب سایت رسانه های اجتماعی و روزنامه ها و جزئیات از نامزدها با زمینه های جنایی شده اند که سابقه به مسابقه خارجه مجمع عمومی و انتخابات در یک حرکت را بیشتر شفافیت و پاسخگویی در روند انتخابات.

چنین اطلاعات باید منتشر شود ظرف 48 ساعت پر از نامزدی در یکی از روزنامه های محلی و یک روزنامه ملی و در رسانه های اجتماعی از جمله Facebook و توییتر دادگاه شفافی.

آن را بیشتر گفت که احزاب باید به یک فایل گزارش پذیرش در عرض 72 ساعت و اضافه کرد که تحقیر و اتهامات خواهد بود در برابر فشار احزاب اگر آنها موفق به دنبال این است.

تماشا کنید: چه SC گفت: احزاب فیلدینگ نامزدهای با سابقه جنایی

 

جزئیات باید توضیح ماهیت جرم, آیا هزینه شده است قاب و غیره نیمکت از قضات Rohinton نریمان و S Ravindra Bhat حکومت.

دلایل نیز باید مبله دادگاه بالا و گفتم: چرا نگران نامزد بودن سابقه برای انتخابات.

اما توانایی یک نامزد برای پیروزی در انتخابات نباید دلیل مبله برای فیلدینگ یک نامزد راس دادگاه اضافه شده است.

قضاوت تلفظ شد در تحقیر دادخواست که در میان چیزهای دیگر اشاره کرد که با وجود تکرار جهات توسط دیوان عالی کشور دولت و کمیسیون انتخابات شکست خورده اند به گام برای decriminalisation از سیاست است.

دادگاه بالا در قضاوت خود را تحویل داده و در سپتامبر 25, 2018, حال پیشنهاد تصویب یک قانون به decriminalise سیاست است.

دادگاه نیز صادر شده جهت به رقابت نامزدها به افشای جزئیات در حال بررسی پرونده های جنایی علیه او/او در فرم ارائه شده توسط EC. آن را نیز دستور داد احزاب سیاسی به کشتزارهای در وب سایت خود و در رسانه های چاپی و الکترونیکی مورد جنایی سوابق کاندیداهای خود را.

Ashwini کومار Upadhyay یکی از دادخواهان را مشاهده کنید که به موجب حکم دادگاه راس EC صادر شده جهت به نامزدها و احزاب سیاسی به انتشار سوابق کیفری. اما EC را ندارد لازم است اصلاحات مربوط به قوانین حاکم بر این رشته – انتخابات نماد نظم و مدل رفتاری – و از این رو جهت نظرسنجی بدن نیست که هر قانونی تحریم.

بیشتر EC آیا انتشار یک لیست از پیشرو روزنامه ها و کانال های خبری در جایی که سوابق کیفری از رقابت نامزدها به حال به چاپ رسیده است. Upadhyay ادعا کرد که احزاب سیاسی در زمان استفاده از همان و منتشر شده سوابق کیفری در منفور روزنامه ها و اخبار کانال ها و در ساعت های عجیب و غریب برای فرار از نظارت.

این درخواست همچنین گفت که عواقب اجازه مجرمان به مسابقه انتخابات و تبدیل شدن به قانون گذاران بسیار جدی هستند.

“در طول روند انتخابات را نه تنها فراموش استقرار آنها مقدار زیادی از غیر قانونی پول به دخالت در نتیجه آنها نیز ارعاب رای دهندگان و نامزدهای رقیب. پس از آن در ما ضعیف قانون از قانون زمینه هنگامی که آنها به دست آوردن ورود به سیستم ما از حکومت آنها با دخالت و تاثیر عملکرد دولت در حمایت از خود” دادخواست اعلام کرد.

Upadhyay دعا کرد که یکی از شرایط را برای به رسمیت شناختن یک حزب سیاسی باید بود که حزب نباید راه اندازی یک نامزد با سوابق کیفری به مسابقه انتخابات است.

کمیسیون انتخابات هند در طول دادرسی در ژانویه 24, حال اذعان کرد که از دستورات صادر شده توسط دیوان عالی کشور در سال 2018 به تبلیغات گسترده ای به سوابق کیفری از داوطلبان رقابت در انتخابات شکست خورده به عملکرد مورد نظر نتیجه decriminalising سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im