SC نیمکت recuses از شنیدن درخواست برابر وثیقه به سوامی Chinmayanand در مورد تجاوز به عنف

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | به روز شده در: 2 مارس سال 2020 7:36:09 pm

Chinmayanand بود به قید وثیقه در Feb 3. (عکس)

یک دادگاه عالی نیمکت در دوشنبه recused از شنیدن این درخواست به چالش کشیدن اللهبد بالا دستور دادگاه اعطای وثیقه به سابق اتحادیه وزیر سوامی Chinmayanand در یک مورد تجاوز به عنف تسلیم توسط یک دانشجوی حقوق.

جداگانه درخواست به دنبال انتقال پرونده به یک دادگاه دهلی از اوتار پرادش هم آمدند تا برای شنوایی قبل از یک نیمکت از قضات R Banumathi و S Bopanna.

“لیست هر دو این مسائل قبل از برخی دیگر نیمکت که در آن عدالت R Banumathi و عدالت A S Bopanna اعضای هستند پس از اخذ دستور از رئیس دادگستری هند” نیمکت گفت: در آن منظور.

ارشد مدافع کالین Gonsalves, ظاهر می شود برای دادخواهان گفت: مشخصه که این مسائل باید شنیده فوری.

روی نیمکت به کارگردانی رجیستری خود را برای به دست آوردن مناسب سفارشات فوری برای مثال هر دو مهم است.

دادگاه عالی تا به حال در فوریه 3 قید وثیقه به Chinmayanand دستگیر شد و در یک مورد بهره برداری جنسی از زن تحصیل در رشته حقوق در دانشکده اجرا شده توسط خود و اعتماد در شهجهنپور در اوتار پرادش.

“هر دو طرف عبور از محدودیت های خود را و در این مرحله آن است که بسیار دشوار است برای داوری به عنوان به که بهره برداری از آنها. در واقع هر دو آنها را با استفاده از هر یک از دیگر” دادگاه عالی تا به حال مشاهده شده در حالی که اعطای وثیقه به Chinmayanand.

Chinmayanand که اعتماد اجرا می شود شهجهنپور قانون کالج که در آن زن مورد مطالعه دستگیر شد در 20 سپتامبر سال گذشته در بخش 376-C IPC شارژ کوتاه از تجاوز به عنف.

این بخش اعمال می شود زمانی که کسی در قدرت و طول می کشد استفاده از موقعیت رسمی خود را به “القاء و یا راه بدر کردن” یک زن به داشتن رابطه جنسی با او.

در موازی مورد زن بود متهم با اتهام تلاش برای گرفتن پول از Chinmayanand که او را متهم کرده بود که از تجاوز به عنف.

دادگاه عالی او داده او را به قید وثیقه در تاریخ 4 دسامبر سال گذشته است.

دادگاه عالی تا به حال پا پس از 23 ساله دانشجوی حقوق رفت از دست رفته برای چند روز در ماه اوت سال گذشته پس از ارسال یک ویدئو کلیپ در رسانه های اجتماعی ادعا سوء استفاده جنسی.

تحقیقات ویژه تیم اوتار پرادش پلیس تشکیل شده در جهت apex دادگاه بازداشت Chinmayanand حدود یک ماه بعد.

نشستن نیز بازداشت دانش آموز پس از شکایت که او و دوستان او سعی کرده بود برای گرفتن Rs 5 کرور از Chinmayanand, تهدید به, فیلم نشان دادن ماساژ به او.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>