SC می پرسد مرکز برای اطمینان از PPE کیت برای سلامت کارگران در غیر Covid درمان مناطق

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشرشده: آوریل 28 سال 2020 2:15:26 pm

Coronavirus, PPE kits, PPE kits COVID-19, non COVID hitspots, coronavirus hotspots, supreme court on PPE kits, PPE kits shortage, PPE kit India دادگاه منتقل شده بود نظم در درخواست به دنبال محافظ کیت, دیگر لازم ایمنی و تجهیزات اندازه گیری برای پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دادگاه عالی کارگردانی کرده است این مرکز به پیشنهادات در این دستورالعمل برای استفاده منطقی از تجهیزات حفاظت فردی به طوری که PPE کیت ارائه شده برای همه متخصصان پزشکی که در حال کار در غیر COVID درمان مناطق در کشور است.

یک نیمکت رهبری عدالت N V Ramana شنیدن این موضوع از طریق ویدئو کنفرانس به تصویب رسید از این جهت پس از آن مطلع شد که بدون علامت Covid-19 بیماران گزارش می شود در حال افزایش است در هند.

نیمکت نیز متشکل از قضات S K کال و B R Gavai شد برخورد با یک نرم افزار به دنبال ارائه PPE برای کارگران بهداشت و درمان از جمله پزشکان و پرستاران بخش پسران, پزشکی و para-پزشکی حرفه ای که مشغول به کار هستند در غیر Covid درمان مناطق در نظر داشتن این واقعیت که coronavirus از عفونت بدون علامت در بيماران گزارش شده است در حال افزایش است.

“ما در پیدا کردن مواد مخدر در پیشنهادات ساخته شده توسط متقاضی” نیمکت که در آن به منظور تصویب در روز دوشنبه.

“از نظر ما مستقیم مخاطب/ اتحادیه هند برای بررسی این موضوع و پیشنهادات لازم در “استفاده منطقی از تجهیزات حفاظت فردی” دستورالعمل به طوری که PPEs ارائه شده به همه مقامات بهداشت همانطور که در بالا اعلام کرد که در حال کار در غیر Covid درمان مناطق” نیمکت گفت.

این نیمکت که از دفع تقاضای ساخته شده آن را روشن است که سفارشات گذشت توسط دادگاه راس در 8 آوریل در این موضوع ادامه خواهد داد.

در آوریل 8, دادگاه راس تا به حال مشاهده شده است که پزشکان و پزشکی کارکنان هستند “خط اول دفاع از کشور” در مبارزه با Covid-19 همه گیر و کارگردانی این مرکز به اطمینان حاصل شود که PPE مناسب در دسترس ساخته شده به آنها را برای درمان coronavirus بیماران.

در حالی که عبور از کشت موقت جهت اطمینان از ایمنی و امنیت از پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی, بالا, دادگاه تا به حال کارگردانی این مرکز همه کشورها و سرزمین های اتحادیه برای ارائه لازم با پلیس امنیت به آنها در بیمارستان ها و مکان های که در آن بیمارانی هستند یا قرنطینه مشکوک و یا مبتلا به Covid-19 هستند قرار دارد.

دادگاه تا به حال کارگردانی که “متحده نیز باید اقدامات لازم را در برابر آن دسته از افرادی که مانع و ارتکاب هر جرم در توجه به عملکرد وظایف توسط پزشکان و کارکنان پزشکی و دیگر مقامات دولتی deputed شامل Covid-19”.

دادگاه منتقل شده بود نظم در درخواست به دنبال محافظ کیت, دیگر لازم ایمنی و تجهیزات اندازه گیری برای پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آن را تا به حال کارگردانی که لازم است پلیس امنیت تمدید شود به پزشکان و پزشکی دیگر کارکنان که بازدید از اماکن برای انجام غربالگری از مردم برای پیدا کردن علائم بیماری است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>