SC adjourns شنوایی در مذاکرات به دنبال ترمیم 4G اینترنت در J&K

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 21 سال 2020 9:45:33 pm

kashmir social media, J&K internet, J&K facebook, j&k news, jammu and kashmir, j&k internet restoration, kashmir lockdown, kashmir article 370, kashmir special status, kashmir news, indian express تقاضای معتقد است که محدود کردن دسترسی به 4G با سرعت به خصوص در طول COVID-19 وضعیت به مقدار محدود کردن حق مردم (فایل/اکسپرس عکس توسط شعیب Musoodi)

دیوان عالی کشور روز سه شنبه موکول شنوایی در دادخواست به دنبال ترمیم 4G خدمات اینترنت در جامو و کشمیر در نظر COVID-19 وضعیت با مرکز بیان کرد که “ستیزه جویی است که هنوز هم” بودن گزارش از منطقه است و این موضوع درگیر مساله “امنیت ملی”.

دادستان کل K K N گفته یک نیمکت از قضات N V Ramana R Subhash ردی و B R Gavai که آن را “مسئله بسیار جدی است”. او را مشاهده کنید که هنگامی که یک شبه نظامی کشته شد, به تازگی تعداد زیادی از مردم برای تشییع جنازه و که داعش ساخته می شد به شهدا.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای J&K دولت گفت که او را ارسال تثبیت پاسخ به دادخواست ظرف یک هفته زمان است.

روی نیمکت به مرکز و اتحادیه قلمرو دولت تا مارس 26 به فایل خود گواهی حسن و ثابت مارس 27 به شنیدن موضوع بعدی. ظاهر می شود به صورت یکی از دادخواهان سازمان های غیر دولتی بنیاد رسانه ای حرفه ای ارشد مدافع ثانیه احمدی گفت: عدم دسترسی به خدمات 4G مؤثر است حق مردم به بهداشت و آموزش و پرورش.

اینترنت 4G با سرعت مورد نیاز بود برای کسانی که مایل به مشورت با پزشکان آنلاین به طوری که ازدحام می تواند اجتناب شود در بیمارستان گفت و اشاره کرد که دادگاه با شنیدن موارد آنلاین غیر ممکن خواهد بود بدون 4G با سرعت. همچنین مدارس سراسر کشور را در حال حاضر معطوف به کلاس های آنلاین در نظر مستند به مطمئن شوید که دانش آموزان خود را از دست نمی, درس, او گفت:, و اضافه کرد که عدم 4G اینترنت قرار می دهد J&K دانش آموزان در یک نقطه ضعف.

نیمکت خواسته AG و SG دولت به آنچه آنها می گویند در خود استشهاد. در پاسخ به AG را تسلیم آن درگیر مساله “امنیت ملی” احمدی گفت: این محدودیت می تواند محدود به مناطق مشکل ساز و تمدید نمی شود به کل دولت است.

مدافع Charu Ambwani ظاهر می شود برای درخواست ‘مدارس خصوصی انجمن جامو و کشمیر’ معتقد است که حدود 2200 مدارس قادر به برگزاری کلاس ها به دلیل عدم وجود اینترنت 4G در نتیجه قرار دادن آینده چندین نفر از دانشجویان در خطر است.

این بنیاد معتقد است که محدود کردن دسترسی به 4G با سرعت به خصوص در طول COVID-19 وضعیت به مقدار محدود کردن حق مردم از جمله پزشکان در J&K برای دسترسی به مهم به روز رسانی روزانه از مشاوره و راهنمایی ها در مورد این بیماری همه گیر. بیماران نیز مانع از به دنبال از طریق توصیه های نهفته آنها گفت چنین محدودیت است بنابراین در خلاف حق مردم به سلامت.

همچنین تأثیر حقوق کودکان به آموزش و پرورش به عنوان با کاهش سرعت اینترنت آنها قادر به دسترسی آنلاین مطالعه مواد و تقاضای گفت. درخواست اضافه شده است که در زمانی که “کار از خانه” مفهومی است که مورد استفاده در سطح جهان آن را تبدیل به کنار غیر ممکن است در جامو و کشمیر شکست دادن حق آزادی تجارت, حرفه ای و امرار معاش.

SC به حال خود قضاوت مورخ 10 ژانویه 2020 گفت که آزادی بیان و آزادی تجارت و بازرگانی از طریق اینترنت هستند و حق اساسی در قانون اساسی و به این ترتیب نمی توان محدود و بدون پیروی از دستور قانون اساسی و باید با تست تناسب.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>