عربستان سعودی نژادها شامل coronavirus در اسلام مقدس ترین شهر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

عربستان مقامات در حال مسابقه برای مهار شیوع کروناویروس اسلامی در شهر مقدس مکه که در آن شلوغ زاغه ها و اردوگاه های کار باید شتاب گسترش حتی با خیلی از کشور تحت یک 24 ساعت منع رفت و آمد.

تعداد کل coronavirus موارد گزارش شده در مکه به 2 میلیون نفر رسیده 1,050 در روز دوشنبه در مقایسه با 1,422 در پایتخت عربستان یک شهر بیش از سه برابر اندازه. مکه را تعداد زیادی از مهاجران مستند نشده و تنگ مسکن برای کارگران مهاجر ساخته اند آن را سخت تر به سرعت عفونت رای دادن.

در اواخر ماه مارس و پس از پنج مکه مبتنی بر کارکنان از عربستان Binladin Group, یکی از پادشاهی بزرگترین شرکت های ساخت و ساز آزمایش مثبت مقامات قفل کردن مسکن برای 8,000 کارگران و به حالت تعلیق در کار بر روی گسترش مسجد, اسلام, مقدس ترین سایت بر اساس یک سند دیده می شود توسط بلومبرگ. برخی از کارگران قرار داده شد در هتل قرنطینه سند نشان داد. شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر. معلوم نیست اگر این اردوگاه باقی مانده در مستند.

محافظ مکه از یک بیماری همه گیر است که غرق در کشورهایی مانند ایتالیا و ایالات متحده بسیار مهم است برای عربستان سعودی است. که تا حدودی به این دلیل در این شهر از اهمیت به مسلمانان بلکه به این دلیل که خانواده سلطنتی اساس آن حکومت در ولایت زادگاه اسلام است. میلیون ها نفر از حجاج در سفر مکه هر سال; پادشاه سلمان رسمی به عنوان “متولی دو مسجد مقدس.”

دولت آگاهانه است که این ویروس فراگیر مکه می “را به سوال مسئولیت خود را در حمایت از کسانی که در فضاهای که بخشی از مشروعیت از کشور خود گفت:” یاسمین فاروق یک همکار مدعو در میانه برنامه در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی. “این است که حساس است.”

نقش خارجی ها

به طور کلی عربستان سعودی گزارش کرده است یکی از پایین ترین نرخ از عفونت در منطقه با حدود 5000 نفر در یک جمعیت بیش از 30 میلیون. مکه یکی از اولین عربستان شهرستانها قرار داده شده تحت یک روز حکومت نظامی و مقامات در زمان بی سابقه اقدامات تعلیق گردشگری مذهبی در ماه فوریه و بسته شدن مساجد در سراسر کشور در ماه مارس است.

شیوع تاکید در سراسر کشور موضوع افزایش موارد در میان ساکنان خارجی. خارجی ها را تا حدود یک سوم از جمعیت عربستان اما حساب 70 درصد به 80 درصد از موارد جدید به تازگی با توجه به وزارت بهداشت و درمان — یک رای که موجب بحث در مورد نقش آنها در جامعه است.

برخی از سعودی ها حمله کرده اند خارجی ها را متهم کرده که برای آنها قیمت-درآوردن ترس و عمدا گسترش عفونت است. دیگران می گویند که راه حل نهفته در شرایط بهتر زندگی برای یقه آبی خارجی که زیر بنای زندگی روزمره رانندگی کامیون زباله و تمیز کردن خیابان ها. عربستان رمان نویس محمد الوان به تازگی در توییتر نوشت که او امیدوار است مقامات ایجاد خواهد شد “انسانی مورد نیاز برای کارگران مسکن” پس از همه گیر.

وزیر بهداشت توفیق Al-Rabiah اذعان کرد این مشکل در آدرس تلویزیونی در روز دوشنبه گفت: دولت کمیته تشکیل شده برای مقابله با این مسئله است.

دولت نیز وعده داده رایگان coronavirus درمان برای ساکنان خارجی از جمله مهاجران مستند نشده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>