عربستان سعودی چرخ دنده ها برای کوچک حج در میان Covid-19 همه گیر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

عربستان سعودی روز چهارشنبه آغاز می شود میزبانی سالانه حج به طور چشمگیری downscaled با توجه به کروناویروس همه گیر است که منع بین المللی میلیون ها نفر از زائران برای اولین بار در تاریخ مدرن است.

تا به 10000 نفر ساکن در انگلستان شرکت خواهد کرد مسلمان مراسم یک بخش کوچکی از 2.5 میلیون که با حضور سال گذشته پس از آنچه بسیاری را دیدم به عنوان یک فرآیند انتخاب مات که در سمت چپ یک موج از متقاضیان را رد کرد.

مطبوعات خارجی محروم شده از این سال را به حج معمولا بزرگ جهانی رویداد رسانه ای به عنوان دولت تدابیر دسترسی به شهر مقدس مکه و در محل دقیق بهداشت محدودیت برای جلوگیری از شیوع ویروس در طول پنج روز زیارت — یک کلید ستون اسلام است.

عربستان سعودی ثبت بیش از 260,000 موارد از رمان coronavirus در حالی که تعداد اعلام شده جهانی عفونت بیش از 16 میلیون در روز یکشنبه.

ماسک چادری زائران شروع به trickling به مکه بیش از آخر هفته و در معرض حرارت بررسی قرار داده و در قرنطینه, مقامات گفت.

آنها داده شد استادانه درست شده ملایمت کیت که شامل سترون سنگریزه برای سنگسار مراسم ضد عفونی کننده, ماسک نماز فرش و علما بدون درز لباس سفید پوشیده شده توسط زائران با توجه به وزارت حج سند برنامه.

زائران نیاز به آزمایش می شود برای coronavirus قبل از ورود به مکه را نیز باید به قرنطینه پس از زیارت.

وزارت گفت: این مجموعه تا چند امکانات بهداشتی, تلفن همراه, درمانگاه و آمبولانس به تهیه کردن به زائران که مورد نیاز خواهد بود برای مشاهده اجتماعی فاصله.

‘بلیط طلایی’

عربستان مقامات در ابتدا گفت: تنها حدود 1000 زائران ساکن در انگلستان مجاز خواهد بود برای حج اما گزارش رسانه های محلی می گویند به عنوان بسیاری از 10,000 اجازه خواهد داشت.

سازمان حج و وزارت سابقه سیل از نگران نمایش داده شد در توییتر از رد متقاضیان است.

اما حج وزیر محمد بنتن اصرار فرایند شفاف گفتن عربستان متعلق به تابناک تلویزیون است که “سلامت عوامل” شکل گرفته بر اساس انتخاب.

وزارت گفت: non-عربستان ساکنان از پادشاهی از حدود 160 کشور جهان به رقابت پرداختند در فرآیند انتخاب.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

آن گفت: ساکنان خارجی را تا 70 درصد از تمام انتخاب زائران.

اما توضیح نمی دهد که چگونه بسیاری از اعمال و برخی نا امید زائران شکایت کرده اند که دولت در اجرای قرعه کشی شد به وضوح مشخص شده و می گویند هیچ دلیلی برای داده شد خود را رد.

در میان چند انتخاب است ناصر, یک, ریاض-بر اساس نیجریه مهاجرت سرخوشی در برنده شدن در آنچه که او به نام “بلیط طلایی” به حج.

“این احساس را نمی توان توصیف کرد:” او گفته است: قبل از ورود او در مکه است.

این وزارت گفته است که عربستان زائران شد و از یک استخر از سلامت پزشکان و پرسنل نظامی که بهبود از Covid-19.

در میان آنهایی که انتخاب شده اضافه می کند هاله ای از مذهبی اعتبار برای این سال را به زیارت متقاضیان می گویند.

با وجود این همه گیر بسیاری از زائران در نظر بگیرید آن است که امن تر برای شرکت در این سال مراسم بدون معمول عظیم جمعیت قراردادن به کوچک سایت های مذهبی که آن را به یک لجستیکی کابوس و خطر سلامت.

حتی به طور منظم در یک سال حج برگ زائران در معرض یک میزبان از بیماری های ویروسی.

قابل توجه هزینه’

دولت مدرج بازگشت از حج به عنوان آن می تواند یک منبع بزرگ از سرایت اما حرکت خواهد تعمیق پادشاهی رکود اقتصادی تحلیلگران می گویند.

آن را می آید به عربستان سعودی چهره رکود اقتصادی در قیمت نفت به دلیل کاهش تقاضای جهانی رانده شده توسط ملی مستندات که باعث ریاضتی از جمله سه برابر از مالیات بر ارزش افزوده و کاهش کارمندان دولت’ کمک هزینه.

این ویروس نیز کتک زیارت متکی به کسب و کار است که پشتیبانی از صدها هزار شغل در مکه از سفر عوامل به خیابان آرایشگران و مغازه های سوغات.

بسیاری از گزارش های فراگیر اخراج کاهش پرداخت و یا تاخیر در پرداخت حقوق.

مکه شاهد رونق ساخت و ساز در سال های اخیر که اضافه شده, مراکز خرید آپارتمان و هتل لوکس, برخی از ارائه نمایش های دیدنی و جذاب از مقدس کعبه یک مکعب شکل و ساختار در مسجد جامع نسبت به مسلمانان در سراسر جهان دعا کنید.

اما اکثر محوطه را خالی گذاشته پس از همه گیر رسیده پادشاهی.

عربستان مقامات در حال حاضر در ماه مارس به حالت تعلیق عمره مفرده که می تواند انجام شود در هر زمان.

این زیارت هم با چنگک جمع کردن در برخی از 12 میلیارد دلار (10.3 میلیارد یورو) در سال, نگه داشتن اقتصاد زمزمه در مکه.

“محدود کردن این سال حج به عربستان ساکنان می آید در قابل برطرف شدن است اما هزینه به اقتصاد” در گروه اوراسیا صوفیه Meranto به خبرگزاری فرانسه گفت.

“در مقابل افت روزانه عفونت نرخ هنوز هم (باقی مانده) بالا دولت است اولویت بندی بهداشت و… بیش از کوتاه مدت هزینه های اقتصادی با امید به جبران درآمد از دست رفته توسط بعدی فصل حج و یا با از سرگیری عمره قبل از آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>