مقامات چینی تکاپوی شامل مواج رمان Coronavirus بیماری همه گیر در حال آماده برای پیاده سازی اقدامات خشن از جمله مجازات اعدام برای کنترل شیوع.

Coronavirus آلوده به افرادی که خود را پنهان عفونت و گسترش بیماری “عمدا” در اماکن عمومی می تواند محکوم به مرگ مقامات گفته اند چینی رسانه های دولتی.

به عنوان بسیاری از 490 (492 جهانی) فوت کرده اند و بیش از 24400 آلوده شده اند از Coronavirus در چین است.

چین تا به حال به طور مشابه تهدید به اعدام و زندان در طول 2002-03 شیوع بیماری سارس برای هر کسی که اجتناب از قرنطینه و گسترش این بیماری است.

آن دعوت کرده بود انتقاد از حقوق بشر ناظران.

برای زمان شیوع چین وزارت امنیت عمومی (نمایندگان مجلس) – مسئول امنیت داخلی و یک دولت قدرتمند ارگان حزب کمونیست — و دولت های محلی در تمام سطوح “…قول داد برای سرکوب coronavirus-جرایم مربوط به اطمینان از ثبات اجتماعی که در آن متخلفان می تواند با مجازات مرگ روبرو”.

گسترش شایعات در مورد شیوع بیماری مرتبط است به “براندازی از قدرت دولتی” و جذب سریع و خشن مجازات است.

افراد آلوده با سابقه سفر به مناطق بدترین آمار شیوع اما پنهان کردن آن حقایق نیز به شدت مجازات.

اگر امان از اعدام به 15 سال زندان نهفته است در فروشگاه برای آنها.

به چانگچون, پلیس جنوب, چین, Jilin استان برای مثال در حال بررسی یک پیرمرد به اتهام “به خطر انداختن امنیت عمومی” را به عنوان او خود را پنهان سفر تاریخچه به یک بیماری بحرانی منطقه و پس از آن باعث حداقل پنج عفونت بیشتر.

بالا مردم را دادگاه از شمال شرق چین در استان هیلونگجیانگ است گفت: این امر به شدت مجازات 36 جرائم مربوط به پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر در مطابق با قانون در آن متخلفان می تواند با مجازات مرگ روبرو.

“افرادی که گسترش این ویروس عمدا و به خطر انداختن امنیت عمومی می تواند به عنوان نقض قانون کیفری که می گوید اقداماتی که ‘خطر انداختن امنیت عمومی; می تواند موضوع را به مجازات اعدام و اگر این وضعیت شدید است” که تحت کنترل دولت تلخیص جهانی تایمز گزارش داد.

نمایندگان مجلس پایین خواهد آمد به شدت بر روی آن پخش شایعات تلخیص گفت.

“کسانی که با استفاده از ویروس برای ساخت و یا گسترش شایعات برای ترویج تجزیه طلبی از چین و یا تضعیف وحدت ملی و یا تحریک براندازی قدرت دولتی و یا سرنگونی سوسیالیستی سیستم می توانید به صورت حداکثر 15 سال زندان محکوم شد” این گزارش اضافه شده است.

چینی دولت عضو و نمایندگان مجلس وزیر کارگردانی کرده است “…امنیت عمومی ارگان ها در تمام سطوح به پروب های غیر قانونی و فعالیت های جنایی که باعث دردسر و خرابکاری در نظم اجتماعی و قاطعانه حفاظت ملی و امنیت سیاسی”.

تولید و فروش تقلبی و عام دارو و دستگاه های پزشکی, آسیب رساندن به پرسنل پزشکی اخلال در خدمات پزشکی مسدود کردن و یا ایجاد وقفه در ترافیک و با استفاده از این اپیدمی به باد قیمت ها به شدت مجازات خواهد شد و این وزارت گفت.

تلخیص گزارش که در ژانویه 23, پکن مقامات اعمال حداکثر 3 میلیون یوان ($429,000) خوب در داروخانه های محلی که افزایش قیمت N95 ماسک از 200 تا 850 یوان در هر جعبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de