شرکت سانوفی چشم تصویب Covid-19 واکسن نیمه اول 2021

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

فرانسه داروسازی سانوفی SA گفت: این انتظار برای دریافت تایید برای پتانسیل Covid-19 واکسن آن است که در حال توسعه با بریتانیا گلاکسو Plc با نیمه اول سال آینده سریع تر از آنچه قبلا پیش بینی شده است.

شرکت سانوفی است که میزبانی مجازی تحقیق و توسعه رویداد و GSK گفته بود در مارس واکسن در صورت موفقیت در دسترس خواهد بود در نیمه دوم 2021.

“ما در حال هدایت ما گفت و گو با مقامات نظارتی,” سانوفی تحقیقات رئیس جان رید به خبرنگاران گفت: زمانی که در مورد شتاب قاب زمان.

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن برای جلوگیری از کروناویروس که آلوده بیش از 9 میلیون نفر کشته و بیش از 469,000 در سطح جهان و تنها یک زن و شوهر از داروها که نشان داده اند سود در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار در آزمایش های بالینی.

بسیاری از داروسازان در مسابقه به آمده تا با یک محیط امن و واکسن موثر است که می توان به تولید در مقیاس بزرگ است.

مدرن, Inc دانشگاه آکسفورد در همکاری با AstraZeneca Plc و اتحاد BioNTech و Pfizer Inc برداشت سرفصل های در حال حرکت به آزمایش های انسانی به عنوان اوایل ماه مارس.

شرکت سانوفی اجرایی Paul Hudson گفت: اولین ها در مسابقه شرکت نمی شد اطمینان از تامین امنیت ،

“وجود دارد شرکت های در حال حرکت سریع تر اما اجازه دهید ما بود به طرز وحشیانه ای روشن با سرعت دارای سه جنبه های منفی او گفت:” از رقابت.

“آنها با استفاده از کار های موجود در بسیاری از موارد برای انجام سارس است; آن است که به احتمال زیاد نمی تواند به عنوان موثر و هیچ تضمینی وجود ندارد در عرضه در حجم زیادی” هادسون گفت.

احتمال موفقیت برای شرکت سانوفی است “بالاتر از هر کس دیگری” مدیر عامل شرکت گفت.

نظرات و تکرار آن از GSK که افسر ارشد پزشکی برای واکسن به رویترز گفت در روز جمعه شرکت با هدف کیفیت قبل از سرعت.

شرکت سانوفی که پاستور واکسن بخش طولانی تاسیس شهرت ویژه در آنفولانزا در حال حاضر در حال کار بر روی دو واکسن پروژه ها.

یکی با استفاده از یک کمکی ساخته شده توسط GSK به طور بالقوه افزایش اثر بخشی آن. آن را دریافت حمایت مالی از ما پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا).

دیگر در حال توسعه با شرکت آمریکایی ترجمه Bio Inc متکی بر فن آوری های مختلف شناخته شده به عنوان mRNA شبیه به مدرن رویکرد است.

آزمایش بالینی واکسن تهیه شده با GSK به عنوان یک واکسن نوترکیب به دلیل استفاده از GSK را تقویت کمکی هستند برای شروع در ماه سپتامبر. محاکمه بيان ژن کانديد واکسن باید شروع اطراف پایان سال این شرکت اعلام کرد.

شرکت سانوفی در گفت و گو با ظرفیت تولید تا 1 میلیارد دوز از یک سال از آن واکسن نوترکيب و که این امر می تواند قادر به عرضه تا 360 میلیون دوز از آن mRNA واکسن سالانه است.

در ماه آوریل شرکت سانوفی در گفت و گو با ظرفیت تولید برای 600 میلیون دوز برای آن واکسن نوترکيب با جاه طلبی برای دو برابر کردن تولید تا اواسط 2021.

این شرکت نیز گفت: این امر گسترش همکاری با ترجمه زیستی در توسعه واکسن در یک معامله است که به ایالات متحده آمریکا گروه $425 میلیون نفر در صف مقابل پرداخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>