Sania Mirza انفجار مردم برای به اشتراک گذاری ‘پخت و پز ویدئوها’ در رسانه های اجتماعی در میان coronavirus…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند تنیس آس Sania Mirza شدت انتقاد کرد و در مردم برای به اشتراک گذاری پخت و پز فیلم در رسانه های اجتماعی در میان coronavirus همه گیر است که گسترش در سراسر جهان است. بیش از 1,100,000 آلوده شده توسط ویروس در حالی که در بیش از 58,000 از دست داده اند و زندگی خود را در سراسر جهان. هند در حال حاضر در 21 روز در سراسر کشور مستند به عنوان دولت این است که به دنبال حاوی Covid-19. مردم دستور داده شده است که به ماندن در خانه در حالی که تنها خدمات ضروری ادامه دارد در کشور است.

در میان این مستند مشاهیر و مردم عادی یکسان است و باید به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها تا به در خانه این روزها.

همچنین بخوانید: نادال ابراز قدردانی به نواک جوکوویچ برای کمک به کمپین coronavirus

Sania احساس مردم های پخت و پز خود را ویدئوها و تصاویر در سیستم عامل به نظر نمی آید خوب در زمانی که برخی از مردم هستند ‘تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی یک بار در هر روز.

پس بخوانید: “آیا ما انجام می شود با ارسال پخت و پز ویدئوها و تصاویر غذا هنوز ؟ فقط قطعات یک فکر وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از مردم, به خصوص در کنار ما جهان گرسنه به سلامت و تلاش برای یافتن غذا حتی یک بار در روز اگر آنها خوش شانس هستند.”

در هند بیش از 2900 نفر آلوده شده اند تا کنون در حالی که 68 تسلیم به کوروناویروس. همچنین 154 نفر بهبود یافته اند از آن تا کنون.

همچنین بخوانید: راجر فدرر می دهد یک نگاه اجمالی از خانه تمرین – دیده بان

کارشناسان اشاره کرده اند که تاثیر مستند – دانشمندان می گویند آن است که در میان موثر ترین وسیله برای شکستن زنجیره ای از سرایت – می تواند تضعیف شود اگر موارد مثبت نشات گرفته از چنین خوشه هایی هستند که در زمان.

این می تواند به خصوص به چالش کشیدن برای یک کشور بیش از 1.3 میلیارد نفر از مردم که در آن مراقبت های بهداشتی زیرساخت نمی خواهد بود قادر به اداره یک بزرگتر شیوع با وجود این دولت تلاش های اخیر برای آماده شدن برای چنین وضعیتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>