یک Samajwadi حزب (SP) رهبر و پسرش را به ضرب گلوله کشته شدند در روز روشن در غرب اوتار پرادش در روز سه شنبه. کشتار صورت گرفت در سامبال منطقه است که کمی بیش از 200 کیلومتر از سرمایه های ملی دهلی نو است.

SP رهبر Chhote لعل Diwakar و پسرش به ضرب گلوله کشته شدند پس از یک مبارزه شکست بیش از یک کار در حال انجام است تحت MGNREGA طرح از دولت مرکزی در منطقه, پلیس گفت:.

“برخی از کار انجام شده تحت MGNREGA که به دلیل برخی اختلاف اتفاق افتاده است. دو نفر کشته شده اند” گفت: Yamuna Prasad, سرپرست پلیس سامبال.

خبرگزاری IANS به نقل از اعضای خانواده از SP رهبر عنوان کرد و گفت که Diwakar و پسر خود را برای پیاده روی رفته بود در این زمینه که مهاجمان آمد بر روی یک موتور سیکلت و خلاصه بعد از یک درگیری به ضرب گلوله آنها کشته شدند. آنها فرار کرد و در ترک موتور سیکلت خود را پشت سر گذاشت.

Samajwadi حزب منطقه رئیس جمهور Firoz Khan گفت که Diwakar شده بود نامزد حزب برای اوتار پرادش مجمع انتخابات در سال 2017. اما او از مبارزه نیست انتخابات به عنوان صندلی رفت و به برخی دیگر نامزد SP-کنگره ائتلاف. او ادعا کرد برخی از باند محلی رهبران کشته SP رهبر و پسرش.

“Chhote لعل Diwakar از Sansoi ایجاد کرد تا به حال برخی از کشمکش با سابق pradhan (روستای سر) بیش از MGNREGA کار می کنند. پدر و پسر در نقطه درگذشت در گلوله شلیک. بدن خود را فرستاده شده اند برای پس از مرگ و صنوبر است که ثبت شده است. سه تیم تشکیل شده اند برخی از افراد بازداشت شده و پروب است” گفت: SP سامبال.

تعداد زیادی از SP کارگران رسیده روستا به زودی پس از اخبار از قتل دو گسترش یافته است.

SP Yamuna پراساد گفت که یک مرکز درمانی راه اندازی شده است برای مهاجمان. او گفت که تحقیقات بیشتر در حال انجام است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im