پاکستان روز پنجشنبه نامیده فروش یکپارچه هوایی-سیستم دفاعی خود به هند با آمریکا به عنوان “اخلال” گفت: این امر بیشتر بی ثباتی “در حال حاضر فرار منطقه”.

آمریکا تایید کرده است که فروش یکپارچه دفاع هوایی سلاح سیستم (IADWS) به هند برای برآورد هزینه 1.9 میلیارد دلار برای نوسازی نیروهای مسلح خود را و به گسترش آن موجود دفاع هوایی معماری برای مقابله با تهدیدات ناشی از حملات هوایی.

سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui به خبرنگاران گفت: در طول هفته جلسه رسانه در اینجا است که پاکستان را دیدم اخطار صادر شده توسط ما دفاع امنیتی همکاری آژانس اطلاع وزارت امور خارجه به تصویب نظامی خارجی فروش به هند از IADWS.

“فروش چنین سلاح های پیچیده سیستم به هند در این زمان است که به ویژه نگران کننده به عنوان آن را بیشتر بی ثباتی در حال حاضر فرار منطقه است. آمریکا تصمیم خواهد برهم زدن تعادل استراتژیک در جنوب آسیا با پیامدهای جدی برای امنیت افغانستان و منطقه” او گفت:.

“جامعه بین المللی به طور کامل آگاه از هند سیاست تهاجمی و طرح ها در برابر پاکستان و اظهارات تهدید از رهبران سیاسی و نظامی. جنوب آسیا نمی توانیم یک مسابقه تسلیحاتی و جنگ است. بنابراین وقت را بر جامعه بین المللی برای جلوگیری از بی ثباتی بیشتر منطقه,” او اضافه شده است.

اظهار نظر کرد و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ازدواج سفر به هند در اواخر این ماه او گفت: او پیشنهاد میانجیگری در جامو و کشمیر اختلاف در موارد متعدد و “در حال حاضر زمان برای تحقق وعده”.

“ما امیدواریم که برای دیدن آن ارائه می دهد در حال ترجمه به اقدامات عملی است. ما امیدواریم که که این مناقشه جامو و کشمیر مطرح خواهد شد رئیس جمهور تهمت سفر به هندوستان,” او گفت:.

او گفته است که هند متعهد 272 نقض آتش بس در امتداد خط کنترل در این سال کشته شدن سه غیرنظامی و زخمی شدن 25 نفر دیگر.

او همچنین هشدار داد که پاکستان واکنش نشان خواهد داد به طور موثر و بلافاصله به هر هندی تحریک.

به یک سوال در مورد آینده نشست اقدام مالی برای نیروی کار در پاریس که در آن پاکستان خواهد پرونده خود را به فرار از لیست سیاه او گفت که اسلام آباد تلاش بودند به طور گسترده ای اذعان کرد. “ما قطعا امیدوار و همکاری نزدیک با شرکای خود در جامعه بین المللی در این زمینه” او گفت:. FATF در اکتبر گذشته تصمیم به نگه داشتن پاکستان در آن “لیست خاکستری” برای شکست خود را به محدود کردن funnelling از کمک های مالی به گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba (اجازه) و جیش-e-Mohammad.

اگر نه حذف کردن لیست مارس پاکستان ممکن است حرکت به یک لیست سیاه از کشورهایی است که در صورت شدید تحریم های اقتصادی مانند ایران است.

از آنجا که پاکستان همچنان در FATF ‘خاکستری لیست آن خواهد بود بسیار دشوار است برای بسته های پول در کشور برای دریافت کمک های مالی از صندوق بین المللی پول بانک جهانی و بانک انکشاف آسیایی و اتحادیه اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su