المپیک مدال برنز Sakshi ملک همچنان امیدوار گرفتن فرصت دیگری به مسابقه برای بازی های المپیک توکیو اسکله به عنوان او در ادامه آماده سازی خود را برای رقابت های کشتی قهرمانی (AWC) برگزار می شود از فوریه 18-23.

Sakshi شکست خورده بود توسط دو جهان زمان دانشجوی دانشکده افسری قهرمان Sonam ملک در 62 کیلوگرم وزن دسته در محاکمات به دنیای بازی های المپیک مسابقات انتخابی.

“من امیدوار هستم برای دور دیگری از آزمایشات است. اگر من واجد شرایط در که من باید دو شانس بیشتری آسیایی, جهان بازی های المپیک مسابقات انتخابی و جهان, بازی های المپیک مسابقات انتخابی. من می خواهم به واجد شرایط در این دو کلید مسابقات” Sakshi گفت.

“آماده سازی برای AWC شده اند خوب است. شعار من این است که به من می شود آن را از هر گونه رقابت و برنده مدال است. من سخت کار می کنم در خودم و تکنیک های. من نیاز به مطمئن شوید که من نمی تکرار همان اشتباهات است که من ساخته شده قبلی مسابقات,” او اضافه شده است.

در آزمایشی بازی برای المپیک بازی های آسیایی مقدماتی سونام الطیر انتهایی 4-6 به Sakshi نسبت به پایان بازی اما وارد و نمرات 10-10 در ثانیه مرگ با یک حرکت که به دست آورده و چهار امتیاز و در نتیجه چاشنی نرم افزار حذف.

Sakshi تشریح برنامه های خود را برای آینده AWC دست زدن و حال کردن در تفاوت در کلاس وزن که او مواجه می شود و گفت: “این بار در کشتی قهرمانی آسیایی من خواهد بود کشتی در 65 کیلوگرم وزن دسته است یک دسته سنگین وزن. از این رو, من, تماشای مخالفان در همان رده وزن و تلاش برای بداهه نوازی با استراتژی ها و تکنیک است.”

او همچنین تاکید کرد که حضور ذهن در هر مرحله از یک جلسه بسیار مهم است گفت: “در کشتی ضعف انبوه هستند باید آن را در تکنیک دفاع یا حمله. مهمتر از همه ذهن ما باید کار برای هر دوم در یک مسابقه است.”

“نه آگاه بودن حتی برای یک ثانیه می تواند در دفاع از خود در معرض بودن و یا شما ممکن است حمله در چند ثانیه” Sakshi به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im