Sainz می تواند تعجب فراری می گوید: سابق خود F3 رئیس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Carlos Sainz می تواند یک بسته زمانی که او در تیم با چارلز لکلرک فراری در سال آینده با توجه به اسپانیولی سابق F3 رئیس Trevor کارلین.

این بریتن که تا به حال به یک رشته از رانندگان فرمول یک از جمله سباستین Vettel و Daniel Ricciardo مسابقه برای او در راه خود را تا به رویترز گفت در روز جمعه که Sainz حتی ممکن است دارای مزیت است.

“فراری اگر آنها فکر می کردند که استخدام یک شماره دو ممکن است را دست کم گرفت, کارلوس,” او گفت:. “من امیدوارم که آنها انجام نشده است.

“من می دانم که وجود دارد این داستان رفتن در اطراف است که گاو نر قرمز کردم شماره یک مرسدس کردم شماره یک, فراری, کردم شماره یک. اما من نمی بینم که با کارلوس.

“من فکر می کنم با توجه به همان کیت و درمان و اتومبیل او می تواند اجرا شود به او نزدیک” اضافه شده کارلین.

“من فکر می کنم کارلوس خونین است خوب است. شاید چارلز ممکن است لبه او در مقدماتی اما وقتی که می آید به مسابقه من فکر می کنم کارلوس خواهد شد بیش از همه به او. من فکر می کنم او برای رفتن به جنگ برای به دست آوردن راه راه او وجود دارد و او واقعا است.”

Sainz, 25 معرفی شد در روز پنج شنبه به عنوان لکلرک آینده تیمی جایگزین چهار بار قهرمان جهان Vettel که خروج در پایان سال 2020 اعلام شده بود دو روز پیش از آن.

استرالیا Ricciardo حرکت خواهد کرد از رنو را به Sainz محل در مک لارن.

لکلرک, 22 برنده دو مسابقه به صورت فراری در اولین بازی فصل در مرنللو سال گذشته و عملکرد بهتری نسبت به Vettel 32 در فقط در مورد هر حساب.

این Monegasque در حال حاضر یک قرارداد به پایان سال 2024 میلادی است و انتظار می رود به یکی از پیشرو فراری پیشنهاد برای یک عنوان برای اولین بار پس از سال 2008 است.

از تجربه و مشاهده کارلین پیشنهاد Sainz ممکن نیست آن را ببیند.

فشار بر

پسر دو رالی جهانی قهرمان و سه بار داکار برنده Sainz همواره خود را به اهداف بالا و مقدار زیادی برای زندگی است.

“من فکر می کنم این فشار در واقع خواهد بود و چارلز’ شانه” گفت کارلین. “زمانی که کارلوس واقعا مراحل را تا او می تواند تعجب نشان می دهد وجود دارد و tifosi (طرفداران) بسیار خوشحال است.”

Sainz شتافت برای کارلین در سال 2012, انگلیسی, فرمول سه و یورو سری اتمام ششم و نهم به طور کلی در آنها بود.

این بریتن گفت: جوانی به حال لذت می برد ‘رول از تاس’ آن.

اسپانیولی بود یک ردبول حمایت راننده در زمان و رفت و در را او F1 اولین بازی خود را با تورو روسو تیم سوم قبل از حرکت به رنو در وام و سپس مک لارن.

“زمانی که شما از طریق تورو روسو و که کل حرکت در اطراف شما لزوما فرصتی برای توسعه به طور کامل” گفت کارلین از یک تیم به ارمغان آورده است که در برخی از ستارگان جوان استعداد بلکه دور انداخته مقدار زیادی از دیگران است.

“به من راننده ما شاهد 12 ماه پیش در مک لارن شد که او هم تیمی با Lando (نوریس) که کارلوس من به یاد زمانی که او سوار برای ما در F3. به مراتب آرام تر به مراتب راحت تر در خود دور و با اعتماد به نفس بیشتر.

“او بالغ به معامله واقعی است. من بسیار خوشحال برای او.”

کارلین گفت: تاثیر Carlos Sainz ارشد, ‘El Matador’ شده بود آشکار در اوایل جوانی به سبک رانندگی است.

“چیزی که ما متوجه شده که او سوار برای ما بود در مرطوب کارلوس کاملا استثنایی زمانی که او آغاز شده” او به یاد می آورد.

“این فقط مسخره آنچه که او می تواند انجام دهد.

“است که می آید از رانندگی تپه کالسکه و ماشین خاک در اطراف رشته های اسپانیا با پدر خود به عنوان یک معلم. من فکر می کنم او می شده اند لعنتی خوب راننده رالی به عنوان به خوبی به عنوان یک فرمول یک راننده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>