ساینا Nehwal است و نه فقط هر ورزشکار دیگر به دنبال به واجد شرایط برای بازی های المپیک, اما آیکون اصلی که شروع بدمینتون شکوفایی در کشور ساخت هند یک نیروی بین المللی به روی چیزی حساب کردن با. در 29 و به شدت در تلاش برای آن را به یکی دیگر از بازی های المپیک 2012 لندن بازی های مدال برنز احساس بار که وزن.

در چهارشنبه Nehwal ساخته شده او را از ورود به سیاست اما هدف او برای آینده نزدیک باقی می ماند همان — به حرکت به بالای 16 در مسابقه به توکیو رتبه بندی توسط مارس 28 به واجد شرایط برای چهارمین دوره متوالی به بازی های المپیک است.

آن را نمی خواهد بود آسان; Nehwal در حال حاضر 22 در رتبه بندی. اگر نه, PV, Sindhu رتبه No6 در تمام احتمال خواهد بود هند تنها نماینده در زنان مجرد در توکیو.

“ساینا به واجد شرایط. او در نوع یک وضعیت می گوید:” شوهر و مربی Parupalli Kashyap در حال حاضر بازی برای بمبئی موشک در لیگ برتر بدمینتون لیگ (PBL). “اما من امیدوار هستم که او را از طریق دریافت کنید. وجود دارد 8-9 مسابقات (تا تاریخ قطع). آینده دوره سه هفته ای مهم است برای او. امیدوارم او می تواند سالم بماند و یک زن و شوهر از (خوب) نتایج آن را انجام دهد.”

چه Nehwal نیاز به واجد شرایط است چند تورنمنت که در آن او پیشرفت حداقل به نیمه نهایی اما او شیرجه اخیر شده است به طوری که در سابق جهان شماره 1 تا موفق به رسیدن به نیمه نهایی حتی یک بار در 17 مسابقات او بازی کرده است پس او برنده آخرین عنوان از اندونزی کارشناسی ارشد در ژانویه 2019.

Kashyap می گوید دلیلی برای ضعیف اجرا در دادگاه دشوار است, سال است که گرفتار شده است, بهداشت و تناسب اندام مسائل.

“بدن او را گرفته و تلفات سال گذشته است. شما شده ام از دیدن نا مناسب ساینا برای بسیاری از ماه” او می گوید. “او بازی خوبی را در سال 2018 اما پس از آن شده است بسیاری از درد برای او. سپس او تا به حال پانکراتیت در علاوه بر این به طور مداوم به گاستروآنتريت حاد. او حتی در بیمارستان بستری زمانی که من بازی در این نیمه به پایان رسید در کره جنوبی باز (سپتامبر 2019) گفت:” آمریکا هیچ 6.

“من نمی دانم که آیا این عوارض جانبی اما زمانی که من به صحبت کرد ارتوپدی او گفت که همه چیز ممکن است مرتبط به عنوان او همچنین درد در مفاصل زانو و آشیل (پاشنه) و شین به طور مداوم به مدت شش ماه.”

به طور منظم مسائل بهداشتی و متعدد hospitalisations متوقف Nehwal از آموزش مناسب نانامی به بازی وادار به عقب نشینی از مسابقات از جمله مداوم PBL. در نادر ویندوز از سلامت او بود در اوج تناسب اندام.

“مشکل این است که ما برنامه ریزی آموزش بلوک شما باید برخی از آسیب آن می رود و برای یک بازی شیر یا خط. یک یا دو هفته در استراحت و سپس شما بازی مسابقات (بدون به اندازه کافی آموزش) دلیل این که شما به می گوید:” Kashyap. “استاندارد (در زنان مجرد) است به طوری که اگر شما یک درصد مشخصه شما در لیگ های مختلف. اگر شما یک درصد کمتر مناسب و سپس به طور ناگهانی عادی هر بازیکن دارای فرصت برابر شما.”

دور اول خروجی

دو بار در مسابقات قهرمانی جهان مدال, Nehwal فکر می کردم که او بیش از این فاز و مدیریت خوبی انجام می دهند در یک زن و شوهر از مسابقات به حفظ رتبه بندی است. اما این اتفاق نمی افتد به عنوان او رنج می برد به عنوان بسیاری از هشت دور اول خروجی در 2019. در این سال بیش از حد سابق جهان بدون 1 اتحاد خارج شد در دور اول در دو تا از سه رویدادهای او بازی کرده است تا کنون. او همچنین از آخرین هفت سه بازی روابط او را ایفا کرده است.

“این بد پچ. بازی سوم تناسب اندام کافی نیست می گوید:” شکل دادن به عنوان مثال از جهان شماره 1 و نایب قهرمان جهان Kento Momota که به تازگی دچار حادثه و از عمل برای چند هفته گفت که ژاپنی ها را کلید موفقیت خود را فیزیکی و سطح آمادگی جسمانی. فیزیکی بوده است Nehwal را مشخصه بیش از حد; در اوج تناسب اندام او شده است یک جهان-beater, مصرف کردن قهرمان جهان مانند کارولینا مارین Nozomi Okuhara یا Yihan وانگ.

اما Kashyap با اعتماد به نفس است که با توجه به مقدار مناسب از آموزش Nehwal قادر خواهد بود برای جستن به عقب. “او یک بازیکن که موفق به کسب مدال در المپیک است. او می خواهد برای رسیدن به یک مرحله که در آن او شروع به مبارزه برای عنوان دوباره,” او می گوید. “من احساس می کنم او یک یا دو گام و فقط به قطار برای یک دوره 4 تا 6 هفته. این چیزی است که او در تلاش است در حال حاضر. این مهم بار اما امیدوارم او می تواند سالم بماند. یک زن و شوهر از اجرای خوب و همه چیز تغییر میکند. سپس شما می توانید ببینید سمت های مختلف از ساینا.”

ازدواج در سال 2018 سال های پس از معاشقه Kashyap, 33, نمی خواهم که به نام “ساینا مربی”. او ترجیح میدهد “مربی”. زن و شوهر شروع به آموزش هم در سال 2018 تحت هدایت رئیس مربی Pullela Gopichand مشاوره مربیان خارجی که آنها احساس نیاز به.

“ما فقط تصمیم گرفت برای کمک به هر یک از دیگر. او احساس اعتماد به نفس است که من به مراقبت از او و آن را دوست داشت. هر دو از ما بپیوندید پسران گاهی اوقات و در هر زمان که ما نیاز (کمک) هر کس وجود دارد از جمله (مربی خارجی) پارک تائه سانگ می گوید:” Kashyap.

پس از از دست رفته در ریو 2016 به دلیل مصدومیت Kashyap 2012 لندن, بازی های المپیک چهارم-فینالیست قرار داده است خود را در مردان مجرد مشاجره برای توکیو بیش از حد. پشت ب سای Praneeth (شماره 11) و Sourabh ورما (21), Kashyap سوم بهترین هندی در شماره 22 در مسابقه به توکیو رتبه بندی جلوتر از Kidambi Srikanth (26) HS Prannoy (29) و Lakshya Sen (30).

“من در تلاش برای لذت بردن از بازی من. اگر من واجد شرایط, خوب, اگر, من, نمی, پس از آن من نمی,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de