سای بنگلور: فضای آموزشی در COVID مثبت طبخ می میرد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

صبر کنید برای ورزشکاران برای آموزش در خارج از منزل در ورزش اقتدار هند (SAI) مرکز تعالی در بنگلور در حال حاضر مجموعه ای به دیگر پس از یک آشپز در آنجا در گذشت و همچنین بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این مرکز است که در آن تعدادی از پیشرو هندی ورزشکاران شده اند ماندن در طول این مستند آغاز شده است که در 25 مارس.

در میان ورزشکاران که در این مرکز شامل هند مردان و زنان بازیکنان هاکی ارشد و 10 نفر از اعضای تیم ملی دو و میدانی که همه در حال آموزش برای به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک است.

این حادثه در حال حاضر به این معنی است که بازیکنان باید محدود به اتاق خود و تسهیلات خواهد بود sanitised طبق پروتکل.

توسعه در یک زمان می آید زمانی که وزارت ورزش و سای در حال تدوین یک طرح برای آموزش به ادامه در بنگلور و موسسه ملی ورزش (NIS) در پاتیالا برای ورزشکاران که موظف هستند برای بازی های المپیک و یا در نزاع برای مدرک.

SAI, اما, را رد کرده و گزارش می دهد که کوک شده بود در جلسه ای که با حضور حدود 30 نفر است.

“هر کس وجود دارد در این جلسه تنها پنج نفر وجود دارد از جمله کسی که مرده است. بنابراین چهار دیگر فرستاده شده اند در قرنطینه.

“او در اداری بلوک و که جدا از بلوک های مسکونی که در آن بازیکنان بماند. آنها اجازه داده نشده است به بیرون آمدن از اتاق خود در همه. آن است که آنها بیش از حد بسیاری از بار” یک سای رسمی گفت: سرپرستان.

“پروتکل باعث می شود آن را امری ضروری برای آزمون هر کس و در آن 24 ساعت طول می کشد برای نتایج به در آمده است. روز پس از درگذشت او از آن پیدا شد که او COVID مثبت اما او از ایست قلبی.”

این مقام گفت که روند sanitising تسهیلات ممکن است تا پنج روز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>