Sachin Tendulkar منجر به راه به عنوان تیم کریکت هند آمده و در حمایت از ساعت مودی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

میلیون ها نفر در حمایت از نخست وزیر نارندرا مودی ‘9pm-9mins’ تماس در روز یکشنبه با خاموش کردن چراغ های خود را به خانواده ها و لامپ های روشنایی و مشعل در نشان دادن شجاعت به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. هند کریکت بودند به مراتب پشت سر نیست.

امثال Sachin Tendulkar, Harbhajan Singh, Suresh Raina در زمان به توییتر برای ارسال تصاویر خود را با خانواده ها و لامپ های روشنایی شمع در روز یکشنبه حدود 9 ساعت.

“خانواده من و من تشکر فداکارانه #SanitationWarriors تمیز کردن محیط اطراف ما & بیمارستان ضد عفونی مناطق آسیب دیده & در نتیجه نگه داشتن ویروس در خلیج. بیایید با هم دوباره ما تعهد به مراقبت از بزرگان ما بیشترین آسیب پذیر – با تضمین خود جسمانی و روانی سلامتی ایم” Sachin Tendulkar.

“همیشه وجود دارد یک نور در انتهای هر تونل.. با هم ایستاده ایم برای بهتر فردا.. خدا نگهدار همه ما @narendramodi @PMOIndia ایم” Harbhajn سینگ.

“بیایید ایستاده است همبستگی و بیت این زمان وحشتناک تمام جهان است رفتن را از طریق. ما می توانید آن را انجام دهید هند! #COVID2019 #9baje9mintues @PMOIndia @narendramodi ایم” Suresh Raina.

لامپ روشن شد مشعل روشن و موبایل چراغ شد دیدم از بالکن توسط هموطنان که به تماس پاسخ داده شده توسط نخست وزیر نارندرا.

نخست وزیر در یک پیام ویدئویی در جمعه خواسته بود مردم را به استفاده از چراغ لامپ یا شمع به “چالش تاریکی کروناویروس”. عمل او گفت: آیا ارسال یک پیام قدرتمند به جهان است که به طور گسترده ای تحت تاثیر مرگبار SARS-CoV-2 ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>